TheGames.cz

Přihlášení
TheGames v novém kabátě Dobrý den všem příznivcům TheGames.cz, jak jste si asi již mnozí z vás všimli, tak na herním portálu TheGames.cz probíhá spoustu změn, jako je například změna vedení, nové pravidla, nové servery a mnoho dalších. Pojďme se tedy společně podívat, co se zde za poslední dobu událo a v čem se bude pokračovat.

Dobrý den všem příznivcům TheGames.cz,

jak jste si asi již mnozí z vás všimli, tak na herním portálu TheGames.cz probíhá spoustu změn, jako je například změna vedení, nové pravidla, nové servery a mnoho dalších. Pojďme se tedy společně podívat, co se zde za poslední dobu událo a v čem se bude pokračovat.

 

První taková větší věc co se zde stala, byla ta, že se nám kompletně vyměnilo vedení TheGames.cz.

Herního portálu se dne 3.11.2020 ujala nová partička lidí a vzniklo tím nové vedení portálu. Pojďme si postupně představit jednotlivé členy vedení.

První člen vedení TheGames.cz je Džefy, dvacetiletý klučina, který se v oblasti administrace pohybuje již více než 6 let a pracuje na webové stránce a teamspeak serveru.

Druhým členem vedení je ReWcReW, dvacetisedmiletý starec, který se v oblasti her pohybuje více než 10 let.

Třetím členem našeho teamu je Repej, sedmnáctiletý klučina, který se již od svých desíti let zajímá o programování herních serverů.

ReWcReW a Repej se společně starají o chod herních serverů a pracují na databázích.

Během listopadu se do našeho teamu vedení přidala také jednadvacetiletá slečna, Kataaa se stala vedením portálu a je to pravá ruka Džefyho.

 

Co vám může náš portál nabídnout?

V první řadě pracujeme na administraci portálu a na prvních serverech. Můžete se například těšit na první herní servery na hře Counter Strike: Global Offensive, které budou zaměřené na váš aim, časem přijdou i více modifikované servery jako jsou například Surfy, Jailbreak servery nebo například bunnyhop. Po herních serverech CSGO přijdou na řadu další hry, jako je například Grand Theft Auto V, Counter Strike 1.6 nebo Minecraft.

 

 

Aby jsme vám také zlepšili den, tak jsme si pro vás připravili písničku, kterou si během hraní na našem herním portálu můžete pustit!

 

 

S přáním krásného dne,

Džefy

Majitel portálu TheGames.cz
oblast administrativy
napsal Dzefy, dne 22.11. 2020 | Zobrazeno: 2025x
Tak držím palce :)
dne 23.11. 2020, 23:45
Co hrajete v CSGO nejčastěji?