TheGames.cz

Přihlášení
Counter-Strike: Global Offensive - battle royale mód Globální fenomén CS:GO se v posledních letech potýká s úbytkem hráčů. Napravit stav se Valve pokouší jednoduše: hra je nově zdarma a obsahuje populární battle royale mód. Více o updatu se dozvíte uvnitř článku.

Valve ohlásilo nový Battle Royale mód - Danger Zone a spolu s tímto módem vypustilo Counter Strike: GO jako free 2 play. Znamená to, že je tu nová konkurence v oblasti Battle Royale, jako možná expanze hráčů původního CS:GO.
Konverze aktuálním hráčům Counter Strike proběhne automaticky a všichni, kteří měli koupený dostanou Prime Status. Prime status bude přidávat hráčům věci zadarmo, momentálně je to Danger Zone Souvenir MP5-SD. Prime status si zároveň můžete zároveň zakoupit za 15 euro.

Samotný Danger Zone už má oficiální stránku. Nabízí Battle Royale režim pro 16 až 18 hráčů, který se spustí na helikoptéře do Blacksite oblasti. Hrát je možné tento mód jako solo, duo a trio, přičem jedna hra bude trvat přibližně asi 10 minut a hráči mají více životů než ve standardním kompetitivním módu. Na samotném bojišti sbíráte zbraně, armor a hlavně peníze přes které si můžete nakupovat itemy a dron vám je doručí až v vám.

 

 

 

Jde o trochu riskantní nápad od vývojářů CS:GO, protože již teď se CSGO potýká s velkým množstvím podvodníků a cheaterů a to že hra bude nyní zdarma ke stažení na každém Steam účtu situaci rozhodně nepomůže. Zvýšit popularitu obligátní battle royale modifikací je poněkud nenápadité, avšak uspět by mohlo. Záleží na tom jestli se už hráčům tento trend natolik neznechutil.

Counter-Strike patří mezi největší legendy videoherního průmyslu od CS 1.6 přes Source až po Global Offensive si série prošla nepříliš výrazným vývojem, avšak chlubí se dlouhodobě stabilní základnou profesionálních hráčů.

 

 

 

Je pravděpodobné, že se Valve tímto krokem rovněž snaží nalákat zpět hráče, kteří se hrou skončili. Dočasně se to studiu zřejmě podaří, avšak jeho fanoušci by mnohem raději viděli pokračování některých nedokončených příběhů – na mysl se dere především legendární Half-Life 3 nebo Portal 3.

O tom si však můžeme nechat leda tak zdát.

 

napsal JeyC0b, dne 7.12. 2018 | Zobrazeno: 2717x
pekne napísané
dne 7.12. 2018, 10:55
no som zvedaví kedy to vyjde
dne 7.12. 2018, 13:33
a to bude na csko 1.6 alebo to hra ktorú si musím kupit ?
dne 7.12. 2018, 13:35
[+] Výhody
tento mod je na Counter-Strike: Global Offensive a nie na cs1.6
dne 7.12. 2018, 14:02
pekne napisane ale tento update je taka sračka že až csgo sa da free a nema to ani dobrý anticheat ako valve chce len peniaze vôbec nemysli na hračov ktorý si tuto hru chcu zahrat normalne bez cheaterov nikde operacie ako toto BR to za to vôbec nestoji pre mna je csgo mrtva hra prejdem na fortnite. PS:je to len môj nazor:)
dne 9.12. 2018, 11:52
Hlasování pro MC server
Co hrajete v CSGO nejčastěji?