TheGames.cz

Přihlášení
[LOCK] Tak znovu Scammero uno

Zase pokračovanie --- https://www.thegames.cz/forum/p892-zamitnuto-scammerouno/

Nie, neprestanem, nedostalo sa mi možnosti vyjadriť... Je 3.12., pozrite sa na dátum predošlého topicu. A stále nič, zase stále len presúvanie. Nemažte to a nelockujte, je to sťažnosť a relevantná sťažnosť na člena vášho tímu. Rešpektujem vás ako portál, mal som ponuky na to, aby hráči útočili s botmi na vaše servery a predsa som ich neprijal, pvoedal som, že vy ako vedenie za to nemôžte. Ale k veci. Chcem sa sťažovať, že tento človek, ktorý okráda ľudí kade tade, tu zastáva vyšší post, čo vám nerobí dobré meno. Zvážte jeho pôsobenie, už sa správy o jeho klamstvách a kradnutí roizniesli dostatočne na to, aby ľudia vedeli, kto to je... :)

-------------

LOCK

-------------

I kdyby to byla pravda, tak toto tady řešit nebudeme, hlavně se to nestalo po dobu do byl člen AT u nás. My toto nemám ani jak vyřešit...
Server Admin CS 1.6
Admin CS 1.6
Honored Member

Dobrovoľne sa vzdávam všetkých funkcií. Nechcem škodiť portálu svojou skazenou minulosťou. Dokým tu budem, ľudí to tu bude lákať len menej a to nechcem, chcem aby sa vám tu podarilo aj bez mojej pomoci vybudovať dobrú komunitu. Dakujem za šancu.

Tomu kto to lockoval sa ospravedlnujem, ale musel som sa sem vyjadriť. Lockujem to s5.