TheGames.cz

Přihlášení
[Zamitnuto] Žádost o unban / corveck

Nick ve hře:  「 CORVECK 」

Nick administrátora: Server

Vaše SteamID: STEAM_1:1:565195180

Odkaz na ban: http://sourcebans.fakaheda.eu/sbans_348875/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:565195180&advType=steamid&Submit

Důkaz: Důkaz nemám žádný že cheatuju prostě jsem dostal ban.

Popis situace: Zdravím, po večerních hodinách kdy jsem se chtěl připojit na váš server mi server vypsal ban s tím že jsem se chtěl připojit s hackama přítom jsem tam už hrál odpoledne a teď večer mi to vypsalo ban nechápu důvod.

Děkuji všem a přeji pěkný zbytek dne.

Vedení TheGames

Ahoj corvecku,

Takto ti to napíšu, anti-cheat si nedělá srandu že tě nechá jednou hrát a pak najednou ti dá permu. Anti-Cheat je nastaven že zabraňuje hráči se připojit s cheaty, takže věřím anti-cheatu že jsi chtěl se zapnout s cheaty a zjistit jestli budeš hrát a nebo ne, jinak by nebyl důvod aby ti anti-cheat dával ban. Počkám co mi tady napíšeš, ale jak říkám anti-cheat by to neudělal jen tak :)

S pozdravem Shake.

E. Shake: A ještě něco :) nechtěj zde být adminem když na fb skupiny píšeš ze děláš portál a chceš lidi do A-Teamu. Takové lidi tady nechceme. ;)

Hele já s cheatami už dávno nehraju jediný co jsem měl zaplý jak jsem se připojoval byl skinchanger který jsem měl na kompetu předtím než jsem se napojil na váš server toť vše. 

Majitel TheGames
[+] Výhody

ahoj tak sa potom nediv že ty to detekovalo cheaty 

Vedení TheGames

Tím pádem jestli jsi měl skinchanger tak to je mi líto. Ale je to tvoje chybička že jsi to měl zapnutý. Jediná možnost je si jedine zakoupit UB.

Zamitnuto. LOCK.