TheGames.cz

Přihlášení
Nomero Uno / Smoki / TS3
Honored Member

Nick admina : Smoki 

Popis situacie : Popravde ani neviem čo sa stalo. Vždy bývam AFK na TS v Repejovej roomke no dnes som si všimol, že divne znovunabraný Smoki ma kickol s reasonom AFK zo servera. Neviem o tom, žeby som nemohol afkovať na TSku, alebom žeby to bolo nejako zakázané a k tomu v sukromnej roomke, možno sa mýlim.

Kde a kedy sa situácia stala : Dnes, presný čas neviem a na Teamspeaku

Dôkazy : Dôkazy bohužial nemám, ale myslím, si že sa to dá ľahko dohľadať ak je ochota, alebo budem tajne dúfať, že sa kickujúci admin prizná ako chlap

Nechcem tu z toho robiť vedu, len mi to prišlo divné, kedže donedávna práva nemal a tuším ani nieje TS adminom, teda nemá nejaké kompetencie riešiť takéto veci. Navyše som sa pýtal aj HL. TS Admina a ten mi len potvrdil, že to bolo neoprávnené.

Vdaka za skoré vyriešenie.

Server Admin CS 1.6
Správce soutěží
Admin CS 1.6
TS3 Admin

No tím že má spravce soutěží a Gether admina ti muže dat kick tam je to povolene... :/ nemusí mít ani Ts Admina ja sem koukal že si kolikrat AFK v room no určitě to sním nějak vyřešiíme s RewCrew a Spravce soutěží se mu sebere :) 

[+] Výhody
Sponzor

Michal ty o ničem nerozhoduješ tak se tu nepovyšuj xDDDD 

Server Admin CS 1.6
Správce soutěží
Admin CS 1.6
TS3 Admin

Nepotřebuju rozhodovat ale RewCrew byl dneska u mě a sam mi to řekl ;) 

Server Admin CS 1.6
Správce soutěží
Admin CS 1.6
TS3 Admin

A pokud vím je to zneužívání práv.. ;) 

Honored Member

https://ctrlv.cz/qnlR

Jen tak dál :D

Honored Member

https://ctrlv.cz/9cRA

ešte si užívaj no, dokým môžeš :/

Server Admin CS 1.6
Hlavní správce soutěží
Admin CS 1.6

Zdravim 

Omlouvám se že sem ted nemohl odepsat, Ohledně smokiho sem byl už informovanej. 

A na zakladě informaci co sem se doslechl, a více stížností na daného správce soutěží+gather admina. Mu budou jeho práva odebrána a bude zrušen. Takové hráče a správce tu nebudeme tolerovat! Za dané potíže se omlouváme a budeme si to víc hlídat.

Server Admin CS 1.6
Správce soutěží
Admin CS 1.6
TS3 Admin

Vyřešeno