TheGames.cz

Přihlášení
žiadosť o práva FurienTernStreng ✔

Podmínky pro přijetí:

- Věk 15+ (možná vyjímka) 
- Čistý VAC status 
- Čisté jméno (Nemít pochybné bany a to i na cizích portálech) 
- Funkční mikrofon 
- Být inteligentní, slušný a zkušený. 
- Neangažovat se v provozu na žádném herním portále, který má CS, MC, GTA či Rust servery. 
- Mít nahráno na serveru alespoň 10hod. 

Vzor žádosti:

Nickname ve hře: .!SP1K3!.
Steam_ID:  STEAM_0:0:460941717

Věk: 15

Server na který chci práva:

Zkušenosti: (popište zde, jak dlouho jste vykonávaly jaké funkce a případně vaše jiné schopnosti a zkušenosti) - alespoň 100 slov, bez vyjímky! Mám dlouho leté zkušenosti ! 

Splňuji všechny podmínky: ANO/NE 

Něco málo o sobě: Ahoj, jmenuju se Filip je mi 15 let a můj nejoblíbenější koníček je fotbal. rád chodím s kamarády ven nebo rád chodím na výlety/procházky. jsem kamarádský a hodný. Bydlím v Uherském Brodě a chodím do školy ZŠ Pod Vinohrady ve škole máme samé blbečky... rád hraju hry jako je např. Counter Strike 1.6, Minecraft, Far Cry 4. moje nejoblíbenější písnička je Drimitri Vegas,Avicci,Martin Garrix-Animals. Counter Strike 1.6 hraju skoro 3roky. Minecraft jsem hrával dlouho než Counter Strike 1.6 protože to jsem ještě nevěděl co to je.

Proč zrovna ty bys měl byt zde admin?: protože někdo na serveru má cheaty a já tam také lidi mnět nechci a proto to banuji ! Děkuji za věnovaný čas se tomuto tému děkuji :) doufám že mně pozvete na pohovor na TS3

Hlavní Admin CS 1.6
Hlavní správce soutěží
Admin CS 1.6
TS3 Admin
[+] Výhody

kontaktuj server admina furienu do pm

Server Admin CS 1.6
Správce soutěží
Admin CS 1.6
TS3 Admin

Ahoj Server admin není aktivní napiš na team speaku Repej hrači a domluvíš se sním děkuji :) 

Server Admin CS 1.6
Správce soutěží
Admin CS 1.6
TS3 Admin

Ahoj helet prosím tě udělame pohovor zítra dostav se v 7 na TeamSpeak. a napiš mi děkuji ti :) 

Server Admin CS 1.6
Správce soutěží
Admin CS 1.6
TS3 Admin

Pro nedostavení na TeamSpeak ohledně pohovoru se tato žadost na prava zamíta požedej si znovu za 14 dní děkuji za pochopení.