TheGames.cz

Přihlášení
[Zamietnuté]Žádost na Admina/ JailBreak

Podmínky pro přijetí:

- Věk 15+ (možná vyjímka) = Splněno
- Čistý VAC status = Splněno
- Čisté jméno (Nemít pochybné bany a to i na cizích portálech) = Splněno
- Funkční mikrofon = Splněno
- Být inteligentní, slušný a zkušený. = Splněno
- Neangažovat se v provozu na žádném herním portále, který má CS, MC, GTA či Rust servery. = splněno
- Mít nahráno na serveru alespoň 10hod. = to nahráno nemám jelikož jsem nepotkal nikoho na serveru takže tam hraju sám a snažím se udělat tu aktivitu

Vzor žádosti:

Nickname ve hře: Vlacisko 
Steam_ID: STEAM_0:0:190002806 

Věk: 17

Server na který chci práva: JailBreak

Zkušenosti: (popište zde, jak dlouho jste vykonávaly jaké funkce a případně vaše jiné schopnosti a zkušenosti) - alespoň 100 slov, bez vyjímky! = Zkušeností mám málo byl jsem jen 1 adminem ale to už je 2 roky zpátky, ale koukám na youtube ohledně AMX a takový základy vím co a jak. TheGames mě docela hodně zaujal a rád bych se chtěl podílet na tomto serveru a být serveru příkladem a hlavně i pro hráče. Rád totiž pomáhám rád vysvětlím kdýž vím.

Splňuji všechny podmínky: NE (aktivita)

Něco málo o sobě: Jmenuju se Matěj, Je mi 17 let rád hraju florbal hokej fotbal rád hraju na PC hry hlavně co hraju je cs 1.6 fakt nejvíce JB jinak cs 1.6 nehraju :D Rád se učím nové věci učím se je rychle a to je o mě vše :)

Proč zrovna ty bys měl byt zde admin?: Rád bych pomohl Admin teamu. Nebaví mě koukat jak někdo má simona nemá mikrofon neumí pravidla a k tomu ma cheaty a skoro nikdo to neřeší. Já jsem opravdu aktivní hráč a chci být serverem přikladem a přínosem.

Server Admin CS 1.6
Admin CS 1.6

Čo mi povieš k nedávnej žiadosti na inom portále? Tvoja odpoveď bude zavísieť na tom, čo bude s tebou ďalej. 

Server Admin CS 1.6
Admin CS 1.6

Odpoveď by bola, ale taktiež si sa mi priznal s tým VAC banom. Platí to isté, čo som písal uchádzačovi pred tebou. 

Do tej doby zamietam.