TheGames.cz

Přihlášení
[Zamietnuté]Žádost o práva // Jailbreak

Žádost o admin práva

Kozel

Nickname ve hře

Kozel

Steam_ID

STEAM_0:0:448749710

Věk

17

Server na který chci práva

Jailbreak

Zkušenosti

Zkušenosti z pozice admina mám průměrné, nejvíce jsem byl HlSA na portálu který se již rozpadl, jelikož majitel toho portálu se stěhoval do jiné země. Zkušenosti z jailbreaku mám celkem vysoké, hraju to už kolem 6 let, a už se mi i párkrát stalo že jsem na konkurečních portálech školil adminy.

Splňuji všechny podmínky

Ne

Něco málo o sobě

Jmenuji se David, je mi 17 let a chodím na střední lesnickou školu ve Šluknově. Rád se hrabu v autech a ve zbraních, mým koníčkem je chození do přírody, procházky se zátěží, běh se zátěží apod. Mám rád adrenalinové zážitky = Skok padákem, Šplhání po skalách atd... Ve volném čase hraju na počítači nebo chodím do fitka, mezi mé oblibené hry patří Counter Strike 1.6, League of Legends, Among us, Need for Speed, ETS2, San Andreas a Mafie.

Proč zrovna ty bys měl být zde admin?

Žádný server se neobejde bez slušných adminů kteří mají na hře už něco málo odehráno, jsem nekonfliktní,slušný a snažím se pomoct. Nevím jestli to je dobře nebo ne, ale vše říkám na rovinu, samozřejmě slušně a bez vulgárních výrazů, když se mi prostě něco nelíbí, dám to najevo. Portál se mi zalíbil, proto bych zde chtěl působit. Jailbreak mód vypadá vcelku propracovaně a je tam spoustu skvělých věcí, například mě velmi zaujal shop (Jak pro T, tak pro CT) který není udělaný jen pro VIP. Jediné, co mi na serveru chybí tak jsou hráči. :)

Jinak co se nahraných hodin týče, snažím se hrát až když tam jsou hráči, protože je sice fajn že budu mít podle podmínek nahráno 10 hodin, ale když na serveru nikdo není, tak přece nebudu nahrávat čas a počkám až tam někdo bude, za prvé to bude fér, a za druhé mě i uvidí admini v akci.

Děkuji za přečtení,

Kozel.

Server Admin CS 1.6
Admin CS 1.6

Žiadosť pekná, konečne niekto kto ma za poslednú dobu aj zaujal. 

No ale zarazil ma ten VAC ban na tvojom SID. Zakúp si novú origo hru a potom si môžeš založiť kedykoľvek novú žiadosť. 

Na teraz ale zamietam.