TheGames.cz

Přihlášení
[Prijatý]Jailbreak/AdmireYou
Admin CS 1.6

Nickname ve hře: AdmireYou

-------------------
Steam_ID: STEAM_0:1:568684665

-------------------

Věk: 20

-------------------

Server na který chci práva: JailBreak

-------------------

Zkušenosti: (popište zde, jak dlouho jste vykonávaly jaké funkce a případně vaše jiné schopnosti a zkušenosti) - alespoň 100 slov, bez vyjímky!Skúsenosti si myslím, že mám veľké skúsenosti ohľadne príkazov.Bol som viac, ako jeden rok hlavní admin nebol to server, kde chodilo pár ľudí bolo tak za deň cez 25+ ľudí. A potom som bol na menších portáloch, kde som bol ako admin, HLSA alebo HLA. Na každom jednom portáli som nabral skúsenosti. Čisto JB hrávam už cez 8 rokov a snažím sa zlepšovať a zlepšovať, čo to len ide. A svoje skúsenosti chcem dať hráčom.

-------------------

Splňuji všechny podmínky: Nie (Za to sa Vám ospravedlňujem a budem sa snažiť všetko zrobiť, preto, aby som to splnil.)

-------------------

Něco málo o sobě: Volám sa Samuel. Pochádzam z okolia Žiliny. Študoval som školu so zameraním na auta (automechanik). Rád hrám počítačové hry ako napríklad CS 1.6, CSGO, WOT, FiveM, rád chodím von s kamarátmi a taktiež mám svoj obľúbený šport ako je downhill, enduro. Som za každú srandu. Som kľudný človek čo všetko rieši s kľudnou hlavou.

-------------------

Proč zrovna ty bys měl byt zde admin?: Chcel by som pomáhať a udržiavať poriadok na serveri, strážiť, aby hráči dodržiavali pravidlá a prípadne ich poučiť, eliminovať cheaterov a spolupracovať s ostatnými členmi admin teamu.

Server Admin CS 1.6
Admin CS 1.6

Zdravím, 

Vyzeráš byť dobrým kandidátom. Z dôvodu, že ja nemám momentálne čas robiť pohovor, tak s mojim svolením napíš Repejovi, ktory ho s tebou určite ochotne urobí. To znamená, že si dohodnite termín, kedy sa stretnete na TS. 

Po pohovore prediskutujeme spoločne ako si obstál a dostaneš verdikt.

Pohovor... 

Server Admin CS 1.6
Admin CS 1.6

Pôjdeš k testom. 

Server Admin CS 1.6
Admin CS 1.6

Úspešne. 

Prijatý, vitaj v teame.