TheGames.cz

Přihlášení
Žádost o práva (Zombie #1)
Příspěvky: 3
Registrován: 7.11. 2021

Zdravím, tímto topicem bych chtěl požádat o administrátorské práva na mód ZM.

Nick ve hře: Drbnisko

 


Věk: 15

 


Steam Nick: Drbnisko

 


Steam ID: STEAM_0:1:629564930

 


Nějaké bany nebo prohřešky: Co se týče banů a podobných prohřešků, tak jsem slušný člověk a nehodlám nějak někoho urážet či už mu tedy nadávat.

 


Něco málo o sobě: Abych nějak tedy začal, jmenuji se Lukáš a je mi 15 let.
Obecně jsem člověk, který má spoustu času a dokáže se naplno věnovat věcem, které "načnu". Zakládám si určitým způsobem jak na profesionalitě, tak i na určitém typu přátelství vůči hráčům. Rád si vyslechnu názor jiných, ačkoliv to je například názor, se kterým nesouhlasím. Vždy jsem nápomocen jak vůči hráčům, tak vůči jakékoliv osobě z Teamu či Vedení. Pokaždé jsem ochoten si na danou osobu vymezit svůj čas a věnovat se mu.
Momentálně nemám žádné zájmové či povinné kroužky, na které chodím nebo se jim věnuji, ovšem mám hromadu koníčků, které mě neustále naplňují. Krásným příkladem je například grafika obecně, které se již věnuji nějaký ten čas a prosadil se v ní. . Baví mě zlepšovat hráčům jejich herní zážitek a tím vylepšovat server celkově. Ovšem navzdory mým koníčkům se stejně dokážu věnovat mé přidělené pozici a náplni dne naplno!
Jsem velice komunikativní typ člověka, který se lehce dokáže seznámit, nemá jakékoliv problémy se projevovat před větším počtem lidí a všeobecně mám dle mého dobrou slovní zásobu.
Jen tak něco mě nedokáže rozhodit a vše řeším s nadhledem, tudíž si myslím, že je to velké "+". Vždy se na situaci podívám i z mé stránky i ze stránky dané osoby, která konkrétní věc řeší a konzultuje se mnou.

 


Proč by jsem chtěl na TG adminovat?: Nebaví mě jen nahlašovat do PP lidi kteří se neumí chovat na serverech nebo nějak porušují pravidla. Byl bych rád kdybych mohl prohřešek vyřešit hned na místě a tím pomoci na chodu portálu.

 

Díky za věnovaný čas ke přečtení mé žádosti a doufám v kladné vyjádření
[+] Výhody
Příspěvky: 27
Registrován: 30.10. 2018

Ahoj kontaktuj ma na ts3 alebo na dc pre další postup

[+] Výhody
Příspěvky: 27
Registrován: 30.10. 2018

Prijatý