TheGames.cz

Přihlášení
POMOC (CS:GO)

Zdravím, po dlhšiej dobe som si chcel stiahnuť CS:GO a po stlačení ikonky INSTALOVAT, o 5sek.+- mi naskočilo toto: Hra,kterou instalujete, vyžaduje jednotku se systémem souboru NTFS a nelze ji nainstalovat v systému souboru FAT32. Další informace naleznete v níže uvedenem článku podpory.. a celkom tomu nechápem, za netoxické rady dakujem :* :)

Jediná možnosť ako to napraviť, je previesť FAT32 do NTFS (návod nižšie.)

» 1 KROK

Klikni na tlačítko štart, prejdi na príkaz všetky programy na poožku príslušenstvo a potom klikni na príkazovy riadok (alebo skrátené stlač Win+R a napiš cmd.exe)

» 2 KROK

Do príkazového riadku zadaj nasledujúci príkaz, písmeno jednotky predstavuje jednotku ktoru chceš previesť do iného formátu

convert písmenojednotky /fs:ntfs (PRíKLAD: convert C: /fs:ntfs)

Ak je na tejto jednotke aj Windows, budeš vyzvaný k naplánovaniu tejto úlohy po reštartováni počítača, po zobrazení výzvy klikni na tlačítko ANO

» 3 KROK

Po zobrazení nasledujúcej správy v CMD ( príkazovom riadku) zadaj menovku zväzku jednotky, ktoru prevádzaš, a potom stlač klávesu ENTER 

Systém súborov je typu FAT32.

Zadaj aktuálnu menovku zväzku jednotky písmeno jednotky

» 4 KROK

Po dokončení tejto akcie na systém súborov NTFS sa v príkazovom riadku zobrazí nasledujúca správa:

Prevod bol dokončený

» 5 KROK

Ukonči príkazový riadok

Developer MC

Alebo jednoducho otvor Tento počitač, klikni pravým na Disk kde to chceš inštalovať a tam daj Formátovať,  potom len zmen FAT32 na NTFS :)

Veľmi múdra rada, ak má len jeden disk tak sa mu vymaže celý windows :) CG, pomohol si mu.

argnt, vďaka za rady ale Steam mám v D: ... na C: mám málo miesta preto mám hardisk (D:) .... ak dávam ten convert stále mi píše C:

Tak to sprav podľa XpreSSovho návodu, ale prídeš o všetky dáta na tom disku.