TheGames.cz

Přihlášení
Bugy na serveroch ( pre Jacoba )
Developer CS 1.6

CSGO's:

- opravenie chyby trade ( niekedy spadne server )

- opravenie voicu, hrac dostane voice ban a moze hovorit

- opravenie spustacieho skriptu / alebo skriptu na automaticke nahadzovanie ( zapricini pad serveru pri zmene mapy )

Zombie:

- opravenie spustacieho skriptu / alebo skriptu na automaticke nahadzovanie ( zapricini pad serveru pri zmene mapy )

Deathrun:

Ak nebude čas opraviť ostatné chyby, tak prosím oprav aspoň to na automaticke nahadzovanie, odlákava to hráčov keď sa mení mapa na takú ktorú si zvolili, a ona sa zapne mapa ktorá je defaultná..

to padanie map uz malo byt pravene dlho :D nato uz mam nervy aj ja

Vedení TheGames

Já jsem se to snažil už dříve, ale musím přepisovat velký script, ve kterém je chyba u kontroly, protože on to zrovna zkontroluje jestli je server online v době, kdy je změna mapy a to se server tváří jako offline. Ale už píšu nový.

Edit:

Nový script nahozen, snad to pojede ok, kdyby spadl server při změně mapy prosím napište to sem, díky.

Trade bug opraven (snad)

Voice ban opraven

Developer CS 1.6

Vypada to ze to ide ok. Ak by niekto nasiel nejaky bug tak napiste sem.

Jailbreak's:

- trebalo by sa pozriet na JB kedze vcera pri pocte hracov ( 15 ) zacal lagovat, je mozne ze to robil nejaky hrac s nejakym klientom, ale aj tak treba proti tomu ochranu

Admin CS 1.6

CSGO's: 

- Bug keď dáte na market bednu a hneď ju otvoríte predtým ako ju niekto kúpi  tak vám to dá $$ keď to niekto odkúpi aj keď už ju nemáte v inventári.

Developer CS 1.6

Ono ti to bednu odoberie :) Napr ked máš 2 falcion, jednu dáš do marketu, druhú otvoríš tak ti ostáva 1, a tú ti niekto zakúpi. :)

Píšte sem hlavne súrne veci.. Toto je maličkosť opraviť pri update, a myslím si že tak moc súrne to nieje

Jestli se můžu zeptat ... takže to funguej tak že když máš 1 falcion ... dáš ji na market a potom otevřeš a neko ji koupi tak máš pak -1 falcion casek ? :D

Developer CS 1.6

ano, ale potom ta to pripravi o dalsiu falcion ktora ti moze padnut, alebo ked kupis.. byt tebou to nerobim ale pri update to bude opravene

Admin CS 1.6

CS:GO Mód

Tradoval som s týpkom Dlore za M9 Sapphire a Fireserpent a keď tam išiel dať v druhom trade M9 Sapphire on ho dal ale ja som ho nevidel ale on áno tak som dal potvrdiť a mal som ho síce v inventári ale nevidel som ho v trade

Ok, kouknu na to