TheGames.cz

Přihlášení
[Vyřešeno] adamko98 csgo 2

1) VALVE_0:0:1602559073 tady přikádám obrázek : https://ctrlv.cz/gI70
2) adamko98
3) http://leteckaposta.cz/151510494 tady je demo.
4) Hráč začal dávat po hře divné killy a pořád věděl kde jsme takže si myslím že má WH. Vždy se koukal přes zdi. Hráč je aktuálně aktivní na csgo 2! Tohoto hráče už natočilo více lidí na serveru.

CheatHunter

Demo má 18MB... přetáhl jsi 13MB aby jsi to nemusel vyčasovat... :D

Takže poprosím o vyčasování dema. Děkuji.

Účet zabanován

Ospravedlňujem sa, že tu píšem aj keď by som nemal, no musím sa k danej veci vyjadriť :) .

Po prezretí dôkazu musím napísať, že hráč "adamko98" na deme nie je žiadno podozrivý z používania cheatingu.

Na deme je jasne vidieť, že hráč je čistý, ale až na niektoré momenty ako napríklad v 3-4 kole, kde to hráč zobral na B dole rebríkom cez dvere a medzitým sa pozrel do steny. Bolo tam jedno CT-čko, ktoré išlo walkom, čiže ho nebolo počuť. Obvinený "cheater" adamko98 vytiahol HE a hodil ho tam a ustupoval naspäť za stenu. Ďaľší podozrivý moment je na tom istom mieste kde dával prefire s FAMASOM. Vedel o hráčovi skoro všetko.. kedy sa vystrčí, v akom uhle sa nachádza, kedy ma začať dávať prefire.

Záver:

Keby to mám celé zhrnúť dokopy, tak podľa môjho názoru na deme sa nenachádzajú žiadne podozrivé momenty až na tie 2 čo som napísal vyššie a ukončil to ako nedostatok dôkazov na deme. Predovšetkým od toho sú tu admíni, ktorí posúdia, či hráč používa cheaty alebo nie. :) Toto je moje vyjadrenie k tomuto topicu. Ešte raz sa ospravedlňujem a prajem vám pekný večer s pozdravom AirArts ;) .

Ano bohužel na demě toho moc nevidíme ale přesně když jsem ukončil kolo tak dal neskutečný prefire na ct na midu když ct walkovalo ale to nemůžete říct že je to pravda lebo to nemám na demu. :/

Hlavní CheatHunter

Jak písal kolega Fiuri vyčasuj demo.. Máš na to 10. hodin .. Potom žádost zamítam..

CheatHunter

Demo i po 10hodinové lhůtě nevyčasováno. Takže si tuto tému dovolím LOCKNOUT.

Pro příště se prosímvás seznamte s Informacemi a Vzorem.

ZAMÍTNUTO