TheGames.cz

Přihlášení
Pro správné zobrazení webu si prosím vypněte AdBlock - Jak vypnout AdBlock?
[Z] Žádost na admina
Příspěvky: 2
Registrován: 1.10. 2022

1) Jméno na forum: Tenliss
2) Jméno ve hře: ffarn nebo nekdy Pankráceu.
3) Věk: 13
4) odkaz na Stats: nevím kde najdu
5) Vaše SID:1273825443
6) něco o vás: Je mi 13 let a hraju fotbal jmenuji se Simon
7) Vaše bany/prohřešky (i mimo TG): jeden perma ban za to ze jsem si koupil spraye a delal jsem graffiti a dali mi permu za troll pry xd
8) proč zrovna vy by jste měli být součást A-teamu: protože rád pomáhám lidem a serverum a taky mam velke zkusenosti z txAdminem a i s easyAdminem a jsem hodne spolehlivy a kamaradsky a chci poznat nove lidi (možná kamarády).

Příspěvky: 2
Registrován: 1.10. 2022

Admina bych chtěl na Fivem

Majitel TheGames
[+] Výhody
Příspěvky: 119
Registrován: 28.9. 2018

Přesunuto do správné sekce!


Počkej si na vajdření od Vedení FiveM sekce!

 

Správce Portálu
Honored Member
Příspěvky: 6
Registrován: 28.8. 2022

No môj uhol pohľadu aj keď som v robote... pokiaľ viem od kolegov fivem sa ešte robí taktiež skúsenosti sú pekné ale skus sa kus rozpísať ohľadom rpenia koľko máš hodin na RP. Co si erpil ci si už niekde bol admin a máš skúsenosti ci ovládaš naše pravidlá a taktiež ako zvládaš situácie najskôr si urob wl keď už bude server pojazdný na 100% a potom sa rozhodneme keďže ešte nemáme admin ov na fivem a áno zišli by sa ale musíme mať uplu istotu ze to budeš ty alebo niekto iný.

Majitel TheGames
[+] Výhody
Příspěvky: 119
Registrován: 28.9. 2018

Ahoj, sice přes svůj věk bys neměl dosahnout toho čeho bys dosahl.. ideš na pohovor, Adrian nebo Glardisko si tě pak vezmou

Vedení TheGames
Příspěvky: 3
Registrován: 22.7. 2019

kedy mas cas na pohovor ?

Vedení TheGames
Příspěvky: 3
Registrován: 22.7. 2019

kedze nevedel sa vyjadrit uz dlhu dobu kedy moze ziadost zamietam mozes si poziadat o 2 tyzdne od dnesneho dna