TheGames.cz

Přihlášení
[Vyriešené] |Fr0stb1t3|**Orbit / CS:GO #2
Akademik CS 1.6

1) NICKNAME ->|Fr0stb1t3|**Orbit
2) Banující Admin -> KurokoTatsuya 
3) Výpis z konzole -> Screen
4) Popis situace před banem-> Hrám na vašom servery CSGO #2 v kľude aj minulú mapu čo bola de_mirage som normálne hral. Jedinému komu som nepadol do oka bol Argnt.. Já Argnt-a poznám veľmi dobre a viem aký dokáže byť. Banujúci admin hral celú dobu proti mne alebo so mnou,teraz neviem. Viem,že on si demo pozerať nemohol,pretože bol v hre,takže demo ani nevidel jediný,kto ma spectoval bol Argnt,ktorý mu asi aj demo dá. Pokiaľ môžem poprosiť nech sa vyjadrí aj Argnt k tejto veci.Mám steam posledný V.A.C Ban som dostal pred 2700+ dňami načo by som chcel ďalší V.A.C Ban za cheaty?. To už mi je celkom čudné. Proste v skratke, hrám vidím,že argnt ma spectuje 2 mapy ja,že dobre nech si natočí demo a dá ma na web. Natočil demo ale na web ma nedal namiesto toho ma zabanoval admin,ktorý ani nevidel to demo(predpokladám). To je všetko odo mňa ďakujem za negatívnu či pozitívnu odozvu. <3 

Admin CS 1.6
TS3 Admin

Demo mám protože jsem použil přikáz amx_spectate což umožní adminovy být neviditelný ve spectu . 4lidi jsme se shodli že máš Wallhack. 

Demo

Developer CS 1.6
Admin CS 1.6

Ahoj, som rád že ma poznáš pritom ja neviem ani kto si, celkom sranda. O:) 

Spectovali sme ťa 4ja, zhodli sme sa na tom že niesi čistý takže na tom asi niečo bude, mám 2 demá - CHH stiahnite si nonsteam, pozrite si to s wallhackom, uvidíte ako presne mieri na svojich enemy, ako o nich vie.

Moje demá máš tu - banujúci admin ti dodá svoje demo.

Stiahnuť

Akademik CS 1.6

Som zvedavý o vyjadrenie CHH.. Celú dobu by som vám mohol točiť či už cez OBS alebo cez hoci čo iné. A uvidel by si,že to je to,že hrám csko už 10 rokov ;)

Akademik CS 1.6

Ešte jedna vec. Na tom videu neni počuť info od spoluhráčov. ;)

Developer CS 1.6
Admin CS 1.6

Ešte jedna vec, to neni video a nevyhováraj sa

Akademik CS 1.6

Keby chcem spravím s toho aj video Argnt.. Já sa nepotrebujem vyhovárať. Zabanovali ste ma bezdôvodne,je vidieť,že máte v A-Teame ľudí,ktorí nerospoznajú cheaty od normal hráča. Smutné celkom.

Developer CS 1.6
Admin CS 1.6

Tak super, sprav si z toho kľudne aj cheatmovie alebo niekoho popros O:)

O tom či sme ťa zabanovali bezdôvodne nerozhoduješ ty, ale konečné vyjadrenie hlavného cheathuntera.

Správce akademie
Správce soutěží

Tak poďme pekne postupne:

1. Hovorím všeobecne! Ak má admin demo, ktoré presahuje 5MB → vyčasovať! (inak dávam automatický unban za demenciu admina)
  2. Nikto sa tu nebude vyjadrovať, okrem dotyčného hráča a admina, ktorý mu dal ban! (nezaujímajú ma názory ostatných)
  3. Danik, nabudúce si nenechaj domotať hlavu od iných hráčov... TY si admin a TY rozdávaš bany a si za to zodpovedný... nedávaj ban, za to že ti 3 napíšu, že má WH, a tým to je ukončené. Ak si myslí argnt, že má WallHack, nech ho nahlási a nerobí tebe problémy.
  4. Na deme nie je vidno žiadne používanie WallHack-u, hráč dostáva unban... admin bude potrestaný...

LOCK