TheGames.cz

Přihlášení
[NÁVRHY] Další server
Developer CS 1.6

Čaute, celkom som rozmýšľal že čo ďalej, čo by bolo hrávané v 1.6tke - napadli má tri servery a to konkrétne Furien / Basebuilder / knihe, napíšte sem príspevok o čo by ste mali väčší záujem keďže nechcem aby to dopadlo ako minimálne hrany zombie :) kludne môžte napísať aj iný mód, záleží koľko ľudí ho bude chciet

diky

Ten furien alebo 1v1 arénu :)

Som raz v živote hral furien :D ale som za , kludne , máš moj súhlas.

Admin CS 1.6

Basebuilder alebo Knife :)

Developer CS 1.6

1v1 aréna by dopadla ako zombie aj keď ju má len jeden portál, ale ani tam nieje poriadne hrana

Tapina: diky za nápad :)

Admin CS 1.6

Asi ten basebuilder by som privítal ako další server alebo furien

Web Admin

najprv oprav ostatne servery a potom rob nové :)

alebo awp servery , to by som tiey privytal :D

Developer CS 1.6

Shadowko keby mám prístup :)))

Admin CS 1.6

Knife si nemyslím že by bol hrávaný, komunita knifu už upadá, tak ako aj hns. BB by sa podľa môjho názoru hrávalo prvý mesiac dokým by tam neboli tak 5 naexpený noliferi ktorý nenechajú prežiť začiatočníka, tým pádom sa začiatočník odpojí a vymaže si server z favorites a tým jeho návšteva končí.

Keď som mal pred 2 rokmi portál som mal tiež myšlienky typu "aký spravím další server" atp, a napadlo ma že skúsiť pokombinovať nejaké pluginy popr. módy by nebola zlá kombinácia. Uvažoval som nad XP módom s upgradami + awp, poprípade awp/aim, resp. oživiť tie classic módy hrania.

A na furien mám neutrálny názor, to už je od proma a toho ako bude ten furien spravený.

CheatHunter

Plne súhlasím s tým, čo vyššie napísal Rlz. Je viac než zrejmé, že ak by bol daný mód pridaný, postupom času by stratil takmer všetku svoju aktivitu (to neplatí len pre knife a BB, ale aj iné módy). Za skúšku to každopádne stojí a kto vie, možno sa môže moja teória mýliť a servery by boli naopak naďalej hrávané a aktívne navštevované. 

+ Privítal by som najmä classic módy (aim, awp, pub servery bez zbytočných pluginov), poprípade niečo podobné Warcraft módu. 

Developer CS 1.6

Mám svoj basebuilder mód ktorý je spravený tak, aby hráč nemal šancu si dať staty na full za mesiac, potrvá mu to určite dlhšie keďže ceny niesu najmenšie, a body ktoré dostávaš za kill niesu moc veľké. V minulosti mal úspešnosť, dosť veľkú ale netuším ako to bude teraz.

Classic som mal v pláne, avšak Jacob mi neodpisoval, takže tak.

@rlz: môžeš mi do PM napísať konkrétne ako čo si plánoval do toho módu? Celkom ma to zaújma, keďže nič takéto som ešte nevidel.

Hlavní CheatHunter

ja bych byl za mody.. Basebuilder ale ten klasicky .. nie ty blbe expy a vylepšení zombíku prostě klasiku přijdeš postavíš air .. vezmeš akoukoli zbran a hraš .. a nebo Capture the flag  ..:DD 

1 2