TheGames.cz

Přihlášení
Pro správné zobrazení webu si prosím vypněte AdBlock - Jak vypnout AdBlock?
[Zrušen] Žádost o Akedemika na JailBreak #1
[+] Výhody
Příspěvky: 24
Registrován: 1.11. 2021

1. Nick ve hře: KakTuZ

2. Nick na fóru: LeGiT

3. Věk: 19

4. Steam ID: STEAM_0:0:763874377

5. Odkaz na hlstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_165761/hlstats.php?mode=playerinfo&player=941856

6. Proč chceš být Akademik: Chtěl bych znova být u TheGames.cz: protože bych chtěl pomoct A - Teamu, už jsem byl hodněkrát aj tady Adminem, ale vždy jsem byl vyhozen, teď to chci dotáhnout tak daleko jak to jen půjde.

7. Moje přestupky na TheGames.cz: ANO, ale bylo to hlavně za FK, Demence Simona, a pak aj Poškozování Portálu, takže tady jsem už toho hodně napáchal.

8. Byl si už Akademikem? : Ne, nikdy jsem tady nebyl Akademik, ale na pozici Admina a Správce Akademie.

 

Majitel TheGames
[+] Výhody
Příspěvky: 119
Registrován: 28.9. 2018

Ahoj, nebyl jsi přijat, nahlašuj lidi do PP a za měsic si požádej znovu

[+] Výhody
Příspěvky: 24
Registrován: 1.11. 2021

Díky za odpověď Paulie, a určitě budu nahlašovat.

Majitel TheGames
[+] Výhody
Příspěvky: 119
Registrován: 28.9. 2018

Ahoj, po domluvě a vyjasnění pár věci jsi byl přijat do Akademie s podmínkou, veškeré důležité věci se dozvýš ve své dané sekci

Majitel TheGames
[+] Výhody
Příspěvky: 119
Registrován: 28.9. 2018

Zrušen

Příspěvky: 10
Registrován: 6.6. 2022

Furt ta samá písnička dokola. Byl jsi přijat, pak jsi byl zrušen. Zase přijat a takto neustále dokola. Jde vidět, že ti šlo je o práva. Omlouvám se, že do toho zasahuju, ale já už fakt jsem musel.

[+] Výhody
Příspěvky: 24
Registrován: 1.11. 2021

Já jsem si myslel že mně dá Paulie práva na JB, ale očividně asi nedá protože se asi bojí že jsem kostě a že bych vše zničil, jo a ještě jedna věc půlka z A - Teamu odešla takže asi tak no.


e.Paulie // Jelikož jsi již několikrát odešel jinám za právama tak jsi zde již měl těžší se dostat, proto jsi byl hozen i do Akademie abys nás vyvedl z omylu.. ale asi jsem byl v omylu já že by ses dokazal zlepšít.. tímhle svým chováním se dostaváš již na Blacklist a nebudeš mít již možnost se u nás zde požádat...

S pozdravém Paulie

Vedení TheGames
Příspěvky: 60
Registrován: 8.6. 2022

Z AT odišli len kvôli tomu, že títo ľudia trpia tou istou poruchou, ktorou trpíš ty. Idete za právami. Kde ti ponúknu lepšiu funkciu tam ideš nehladne na to, či ťa portál potrebuje alebo nie. Ste jednoducho ľudia bez chrbtovej kosti a takých ľudí tu už netreba. Ja osobne si dohliadnem na to aby nebol ďalší taký somár v AT. Akurát mi príde nefér vás dávať na blacklist, ja vás začnem banovať keď budete za našim chrbtom cestovať za právami dostanete permu a hotovo. I tak keď niekde adminujete nemáte dôvod hrať na iných serveroch, predsa treba robiť aktivitu nie ? :)

 

[+] Výhody
Příspěvky: 33
Registrován: 6.10. 2022

:D

Příspěvky: 13
Registrován: 16.8. 2018

Nevyjadrujem sa tam kam nemám

Vedení TheGames
Příspěvky: 60
Registrován: 8.6. 2022

LOCK