TheGames.cz

Přihlášení
žiadosť o UNban

1) NICKNAME *>Funny<* Market <3
2) Banující Admin: Bad Samaritan
3) Výpis z konzole:[TheGames.cz] ===========================================
[TheGames.cz] Byl jsi zabanovan adminem : Bad Samaritan
[TheGames.cz] Pro UnBan jdete na www.TheGames.cz/unban
[TheGames.cz] Vas nick : *>Funny<* Market <3
[TheGames.cz] Duvod banu : Cheating [WallHack]
[TheGames.cz] Delka banu : permanentni 
[TheGames.cz] Typ banu : Zakaz hrani hry
[TheGames.cz] Vase SteamID : STEAM_0 : 1 : 420921921
[TheGames.cz] Vase IP : 85.13.120.32
[TheGames.cz] =========================================== 

4) Popis situace před banem:Bola som na ts3 s SutiQ išla som sa sprchovať šampón nepoviem začína na S*****

Zrazu mi napísali 2 chaloši a proste potom som sa napojila do hry išla som preč z hry a zrazu mi povedal sutiq že mám ban :)

Asi za skill :) tak sme to riešili daný admin to neriešil bol ticho pomaly som si ja sama dala unban ale nestalo sa :) Podávam stažnosť na admina Azareth neodpovedal na moje otázky takže demencia admina :)

Prosím o UNban ďakujém 

Správce akademie
Správce soutěží

Banujúci admin dodá demo do 48h...

CheatHunter

Demo

36:35 - Bola by to bežná situácia. V prípade keď sa každú chvíľku nepozeráš na hráča cez stenu.

38:40 - Prvý frag bol celkom usmevný, no neviem prečo si začala strieľať skôr než vyšiel ďalší hráč.

40:56 - Ukážkový pro play.

41:50 - Ďalší ukážkový pro play.

44:12 - Keďže sa v hre neorientuješ zvukmi, veľmi by ma zaujímalo, ako si vedela o druhom enemy.

Ďalšie časy sem radšej nevypíšem, unavuje ma pozerať sa na tvoj divný play style.

fun fact: Celú mapu sa divne pozeráš cez steny, pričom si "kryješ" (v podstate sa tam ani nepozrieš) spoty, kde sa z 99,99% hráči ani nemôžu nachádzať.

fun fact 2: Vyše 50% fragov tvoria pre-fire situácie.

fun fact 3: Po tom, ako Bennzz napísal aby si mu dodala demo, narýchlo si sa odpojila z gatheru. (Nedodanie dema + Leave)

fun fact 4: Rád by som ti na tvoje "otázky" odpovedal, no tvoj arogantný a útočný prístup ma od toho úplne odradil. Nemám za potrebu diskutovať s niekym, kto sa správa ako zakomplexovaný young adult mental.

fun fact 5: Ak to vôbec slovenská gramatika je, keďže to z tvojich úst znie skôr ako jazyk z ďalekého neandrtálskeho kmeňa.

fun fact 6: Osprchovať sa za necelú minútu? Možno z teba vychádza perfektný speedhack. Alebo smrad.

fun fact 7: Tu ťa nahlásil hráč. Fun fact na tom je, že v druhom deme je preukázateľné WH, no ban ťa obišiel.

fun fact 8: Všetko najlepšie k narodeninám.

e. fun fact 9: Určité poznámky boli zámerne odstránené (dostal som chúťky a začal ťa šikanovať).

Správce akademie
Správce soutěží

Ban oprávnený... tvojou jedinou možnosťou je zakúpiť si unban,

LOCK.