TheGames.cz

Přihlášení
[Vyriešené] Bez důvodný ban
Majitel TheGames

Refresh

Agik.dem - Nedostatočné (Podozrivý bol len čas 31:44 z toho dôvodu, že si hráč kryje pozíciu takýmto spôsobom prvý krát). 

Agul.dem - Nedostatočné.

Agulyo.dem - 26:28 - Tu si videl protivníka a skúsil si mu dať pre-fire, no so 100% presnosťou si si ho predmieril a vykukol (je to nedostatočná situácia, no aj tak ju sem hodím kvôli ďalším časom)

32:50 - Klasické krytie si pozície. S tým rozdielom, že si si hráča perfektne predmieril, opätovne.

33:05 - Opätovné istotné predmierenie.

Agulyo1.dem - 25:58 - Potenciálnym pozíciam veľkú pozornosť nevenuješ, no pozíciu kde sa hráč nachádza si neprehliadneš len letmo (ako si to robil v doterajších situáciach), ale vchádzaš tam s úplnou istotou.

Agulyo2.dem - Clear.

Agy.dem - 24:10 - V priebehu dema tejto pozícii znovu nevenuješ toľkú pozornosť. Prečo až práve teraz, keď sa tam hráč naozaj nachádza? Prečo sa tam pozeráš aj po tom, ako sa tam hráč neukázal? Prečo si nekryješ ostatné spoty a čo chceš naznačiť tým, že si neustále kryješ čistú pozíciu (to čo si tam evidentne počul boli tvoje vlastné kroky), v ktorej sa síce teoreticky mohol nachádzať hráč, no to by bol tvoj spoluhráč, ktorý tam predchvíľou vkročil už dávno mŕtvy? Nasleduje maskovaný play, kde sa len literally pozeráš na náhodné body mapy, u ktorých je veľmi nízka šanca, že sa tam bude protivník nachádzať. V čase 27:09 si si pravdepodobne vypojil slúchadlá, keďže si si prítomnosť hráča všimol relatívne neskoro. Pre prirovnanie sem dodám fakt, že v ďalších situáciach o hráčoch vieš aj bez toho, aby si ich počul (zázračne práve vtedy, keď sa pozeráš smerom kde je nejaký protihráč). Beriem to ako protiargument k vetám typu "Admin asi nemal slúchadlá" alebo "Nabudúce lepšie vnímajte hru, ja som ho predsa počul". Po zvyšok dema sa nenašla žiadna lepšia situácia.

G2.dem - Boli tam situácie podobné tým, ktoré som vypísal vyššie, no nič preukázateľné.

1.dem - Pohľad iného hráča. Zaujímalo by ma ale, prečo sa pozeráš úplne iným smerom, ako je hráč, ktorého si počul, videl a hodil mu pod ksicht flash.

2.dem - Clear. Akurát sa mi len potvrdzuje to, že sa v hre neriadiš zvukom.

agulyo.dem - Clear.

3.dem - Clear.

DEMO (od Benza) - 19:00-19:30 Skúšaš dierovať jednu pozíciu, dokedy sa hráč nedostane na druhú (nie len, že ho nevidíš, ale ani nepočuješ) a tú začneš dierovať so 100% presnosťou. Dalo by sa zobrať v úvahu to, že tu je takáto situácia prvý krát a mohlo ísť o náhodu, lenže pozri sa na časy vyššie. Pre zopakovanie - bolo tam minimálne 6 situácií, kedy si so 100% presnosťou predmieril hráčov, o ktorých si k tomu ani nemohol mať šajnu (viz moje poznámky o tvojom sluchu + reflexoch). Tiež by ma zaujímalo, prečo si prestal s opatrným prezeraním si potenciálnych pozíc, ale začal si hráča dierovať cez stenu. Ako som písal, skúšať si to mohol, no prečo si pár sekúnd predtým o sebe dával vedieť a strieľal do pozície, kde sa pred malou chvíľou nachádzal protivník (a vzápätí prestal)? Vravíš o sebe, že si profesionál, no tomuto (rovnako aj situácie vyššie) veľmi nechápem. Po zvyšok dema si záhadným spôsobom hráčov počul, to si si znovu nasadil slúchadlá?

Do času 21:40 si kryješ jeden roh. Zrazu sa pozrieš na iný, presne vtedy, kedy sa ti to hodí - číže keď sa tam objaví hráč (znovu, 2-3 takéto situácie by úplne nevadili, lenže toto sa za všetky demá udialo viac krát). V čase 24:18 začneš spoza rohu len tak strieľať po spoluhráčovi. Neviem prečo.+ Neviem či je chyba u mňa, ale za celé demo ti divne skáče crosshair. 

Mám 100% istotu, že WH skutočne používaš. Už keď si na tomto portáli začínal hrávať som ťa rýchlo začal podozrievať z toho, že používaš WH, pretože si nemal skúsenosti s mapou a len tak si strieľal hráčov cez steny alebo miesta, pri ktorých je nezvyčajné skúšať wallbang. Neviem, či si to v tej dobe admini všimli, každopádne postupom času si si na mapy zvykol a tým pádom si začal "trénovať" so svojim WH a naučil si sa ho zakryť. Dokonca si aj prišiel na to, že sa neoplatí strieľať po hráčovi hneď potom, čo ho vidíš cez stenu. Bol si teda stále a stále menej podozrivý a prestal som ti venovať pozornosť. Nejaké situácie, ktoré by dokázali, že používaš WH sa našli, no dôkaz bohužiaľ neexistuje (alebo možno áno, ale neviem o tom). Avšak myslím si, že všetko má svoj koniec. 

Môj príspevok je založený hlavne na špekuláciach a preukázateľných dôkazov o tvojom prehrešku tu je málo, každopádne každý hráč alebo cheathunter, ktorý má dlhodobé skúsenosti s cheatmi by na to podľa týchto "smiešnych" dem prišiel rovnako ako ja.
Veľa cheaterov robí tú chybu, že sa maskuje jednym spôsobom - prezeraním si potenciálnych aj nepotenciálnych pozíc. Nájde sa málo perfekcionalistov, ktorí sa snažia na seba upozorniť čo najmenej, no ty medzi nich nepatríš. Zaradil by som ťa do skupiny tzv. "prefíkaných cheaterov", ktorí sa vždycky nejak domotajú a pri krytí pozíc spravia niekoľko chýb:

Neustále krytie tej istej pozície, na ktorej hráč nie je? Check ✓

Krytie pozície, na ktorej sa hráči ani nemôžu nachádzať? Check ✓

Krytie si vylúčenej pozície hneď potom, ako enemy zabije hráča z úplne inej? Check ✓

Nekryť si potenciálnu pozíciu dovtedy, keď sa tam hráč nenachádza a keď sa tam skutočne nachádza, tak áno? Check ✓

Potom, ako zabiješ hráča z určitej pozície (ktorú si si predtým vôbec nekryl) si ju začneš najbližšie kolá maskovane kryť? Check ✓

Ďalej ešte robíš chybu so zvukom, ktorú som už viac krát opísal vyššie. 

Pre a-team: Toto nie je cheating situácia, s ktorou sa väčšina adminov bežne stretáva (t.j 100% nápadné WH, kedy si hráč "len tak" predmieruje a strieľa cez steny), ale taká, kedy musíte byť kompletne obozretný. Preto prosím berte v úvahu to, čo som vyššie napísal. 

PS: Pracoval som na tom takmer 5 hodín, takže berte prosím v úvahu aj to. :D 

PS2: Tvoje správanie na serveri taktiež nie je veľmi na úrovni.

Pozriem si všetko akonáhle dokončím školu a dám verdikt...

Dôkazy:

agulyo.dem

• 32:50 - kill pekný, avšak keby si nehral naistotu... prvé kolo si sa napravo ani nepozrel a hneď si sa pozeral vľavo kde čakal hráč (24:30)
  • 33:05 - videl si cez krabice 2 hráčov, ktorí boli tlačený tvojím spoluhráčom (ostrelovaný, takže si usúdil, že nezaútočia, tak si sa pozeral ďalej)... akonáhle sa zašiel za dvere a nazad 2x prefire (veľmi veľká presnosť)

agy.dem + g2.dem máš vysvetlené Azarethom...

Ban oprávnený... tvojou jedinou možnosťou je zakúpiť si unban,

LOCK.

P.S.: benz dávaj si pozor na tie demá, pretože toto ti prešlo len tak tak...

1 2