TheGames.cz

Přihlášení
Bezdôvodný ban

FAKE-SamoSK  CSGO#1

1)FAKE-SamoSK

2)Ripperko

3)

[TheGames.cz] ===========================================
[TheGames.cz] Byl jsi zabanovan adminem : Ksi
[TheGames.cz] Pro UnBan jdete na www.TheGames.cz/unban
[TheGames.cz] Vas nick : FAKE-SamoSK
[TheGames.cz] Duvod banu : Cheating [WallHack]
[TheGames.cz] Delka banu : permanentni
[TheGames.cz] Typ banu : Zakaz hrani hry
[TheGames.cz] Vase SteamID : VALVE_0 : 0 : 2143557562
[TheGames.cz] Vase IP : 95.103.28.153
[TheGames.cz] ===========================================
Kicked : Mas aktivni ban! Zkontroluj

4)Popis situácie pred banom: Hral som na mape css_cbble. Nejaké VIP sa schovalo za kameň no a ja som len tak strelil a zabil som ho čomu som sa čudoval aj ja a v tom ma hneď zabanovalo. Ak mňa tak niekto zabije tak to je v poriadku lebo tam nieje admin. Za jeden neuveriteľný kill dostanem hneď ban? Admin sa raz kukne na nejakého hráča, ten da noscope zo 100m a da mu ban za AB, ako trochu by trebalo viacej dôkazov že má niekto cheaty. Žiadam o UNban. Prosím aby admin pridal demo a nech to skontroluje viacej adminov.

Nebudem sa vyjadrovať tam, kam nemám

Správce akademie
Správce soutěží

Banujúci admin má na vyjadrenie 48H... poprosím o trpezlivosť.

Nebudem sa vyjadrovať kam nemám

Hlavní CheatHunter

Nazdar, ano máš naprosto uplnou pravdu kde ta situace vnizkla.. Začlo to tak nějak nevině nato že jsem spectoval ještě další 2 hráče .. Tak jsem přepl na tebe a koukam .. A co co envidím on je zapatý... Přes ten kamen jak si ho zabil sis namíříl presvědčivě přesně ... Proto jsem usoudil že máš WH ... (Pokud chceš teda stále to děmo tak si nějakou chvíli počkáš, protože nevím jak jsem ho pojmenoval)

Nebudem sa vyjadrovať kam nemám

Dobre počkám si na demo..

Hlavní CheatHunter

http://leteckaposta.cz/401797550 demo máš tady....

Přetoč si to na čas: 18:31:70

Preto som ,,naňho" mieril lebo som chcel vidieť z oboch strán či odtiaľ nevybehne. Keby že mám WH tak prečo by som išiel z veže do kúta( ešte na začiatku dema)a čakal či nepríde CT aj keď tam vôbec nebol- odišiel. A aj čo som išiel walkom na B ešte s niekým, tak by som asi vedel že kempi za rohom. A ja som hneď na prvý krát dostal ban a agent prečo nedostal? Veď strieľal cez stenu a vedel kto kde je. Prosím aby sa k tomu vyjadrilo viacej adminov.

CheatHunter

Nemusel si mieriť na ten kameň, či mieriš pred neho alebo smerom k CT spawnu stále vidíš obidve strany, pokiaľ máš zamierené 1x, sám to vidíš na tom deme.

Frag je síce dosť divný, ale toto demo mi nepríde ako dostačujúce.

Kebyže mám WH tak je mi to jedno, no ale ja som WH naozaj  nemal a preto mi je ľúto opustiť taký dobrý server len pre zbytočný ban.

Hlavní Admin CS 1.6

Poprosím CHH aby vydalo konečný rozsudek. Dále se nikdo nebude vyjadřovat k danému unbanu.

Hlavní CheatHunter

Nedostatečné demo.. UB udělujem

LOCK