TheGames.cz

Přihlášení
S4m0 / CSGO
Účet zabanován

1) S4m0
2) Lil
3) [TheGames.cz] ===========================================
[TheGames.cz] Byl jsi zabanovan adminem : Lil
[TheGames.cz] Pro UnBan jdete na www.TheGames.cz/unban
[TheGames.cz] Vas nick : [Lg] S4m0
[TheGames.cz] Duvod banu : Cheating [WallHack]
[TheGames.cz] Delka banu : permanentni
[TheGames.cz] Typ banu : Zakaz hrani hry
[TheGames.cz] Vase SteamID : STEAM_0 : 1 : 423937376
[TheGames.cz] Vase IP : 94.136.144.2
[TheGames.cz] =========================================== 

4) Neviem či admin banoval hneď po tej situácii čo sa stala, alebo nie ale posledná situácia bola, keď Joseph vybehol, a ja som mu strelíl hlavu. Bolo počuť dupanie. :P

Nebudem sa vyjadrovať tam, kam nemám

Zdravím tady máš dema KLIK

+  jsou tam dema aj s wh

E: počkej si na vyjádření cheathuntera 

Dodávam dema aj ja z minula : Klik

Účet zabanován

Každé jedno demo som si prezrel, já za seba vravím, že som tam nevidel níč. Skús mi napísať presnú situáciu, kde, čo, kedy, ako.

Oba vyčasujte dema... díky ..

Na mojom deme nie je nič vidieť take zaujímave no jeden čas som našiel :

48:03 - Prišiel tam a keď enemy išiel vybehnúť hneď sa tam pozrel.

Za mňa to je všetko , viac dem nemám .

první demo s4mo
28:52:95 - 28:55:99 jsem si to pustil zpomaleně ještě než si vylezl namířil si na naňho s AWP
31:42:93 - 31:49:89 nebyloho slyšte jak by ti šel záda předmířil sis

druhé demo s4mo2

34:12:67 - 34:23:17 první jsi tam koukal nikdo pak si se vrátil a namířil si vedle toho hráče a pak si naňho znovu na mířil pak ho zabilo nějaké T
34:52:75 - 35:04:41 vykoukl si z mainu nezoomnul si koukal si stale na site pak si zalez pak si je uviděl pak sis namířil vběhl ti do crossu tvuj spoluhráč a ten co vyběhl ze situ si ho nemohl vydět pak si vystřelil a zabil si ho
35:09:58 - 35:28:11 vylezl si vozík nebo nakladač pak ses rychle podíval za sebe do mainu a šel sis platnout bombu pak si zašel za krabice, podíval si se do mainu přišlo mi podivné že jak se díváš trochu do země pak jak si ho uviděl zašel si a pak vyšel a zabil si ho

Účet zabanován

s4mo.dem

28:52 je podľa mňa normálne, vyšiel som, bol tam, strelíl som.

31:42 ak by si ma sledoval častejšie, tak by si videl že skoro stále sa otáčam, a pozerám si chrbát. To že tam dôjde bolo pravdepodobné.

s4mo2.dem

34:12 nevidím tam wallhack, zabíl som ho snaď, alebo som tam agresívne vybehol s tým, že tam je ? Chcel som sa uistíť či niekto nejde z B. 

34:52 To máš pravdu, strelíl som cez hráča. Ale zvyšok, že som si nezoomol znamená, že mám wallhack ?

35:09 Já tam nevidím nič.

Viac k tomu nemám čo dodať, som zvedavý čo napíše cheathunter.

Nebudem sa vyjadrovať tam, kam nemám

s4mo.dem

28:52 - Súhlasím s tým, že je to normálna situácia. Avšak rád by som poznamenal jednu vec - kolo začína časom 28:36, takže T by sa mali z garáže dostať na mid približne v čase 28:42. V čase 28:45, kedy si šiel kryť mid z connectoru si však garáž nepredmieril, rovnako ako v časoch 30:09, 30:29 a 31:00. Lenže to sa dá zobrať ako úplnú náhodu.

31:38 - Strieľaš skôr než hráč vyjde, no takýto pre-fire niekedy skúšam ja aj mnoho iných hráčov, takže sa to dá brať v ohľad. V čase 31:46 odchádzaš z heavenu za protihráčom, ale predmieriš si ho až o 2 sekundy neskôr, čo je presný čas kedy enemy vyjde. V podstate to je normálna situácia, čomu zodpovedá aj to, že si skutočne kryješ chrbát (niekedy síce úplne zbytočne, ale budiž) - plus pre teba. 

s4mo2.dem
34:12 - Sústredíš sa najmä na truck, kde sa protivník naozaj nachádzal, avšak mimo to sa pozeráš aj na connector, ktorý už bol pokrytý. Čomu ale nerozumiem je, prečo si v čase 34:17 rovno nevybehol na protivníka, keď bolo zrejmé, že tam je. Vyššie si nepriamo napísal, že o ňom nevieš, čo je podľa mňa hlúposť keďže bola počuť streľba a kroky. Toto však v žiadnom prípade nemôžem brať ako dôkaz o prehrešku, skorej ako špekuláciu. 

34:52 - Neviem ako vy dvaja, ale pri sledovaní tohto času som nemal žiadny problém s zaregistrovaním protivníka cez telo spoluhráča.

35:09 - Normálna situácia. Len tak mimochodom - protivník sa ti mihol v maine ešte predtým, než si sa skryl za stack. Naozaj si si ho všimol až keď po tebe strelil? :-D 

samko.dem

48:03 - Pozrel si sa na cart trošku divným spôsobom, ale vedel si, že tam hráč je, takže tam nevidím žiadny problém.

Demá sú nedostatočné, bol ti udelený unban. Ospravedlňujeme sa za nastolené problémy, môžeš ísť hrať. ;-)

LOCK.