TheGames.cz

Přihlášení
Pro správné zobrazení webu si prosím vypněte AdBlock - Jak vypnout AdBlock?
CSGO #1 WH možno aj AB

1) FTP_Hlemizd_TomSek

2) VALVE_0:0:1946929178

3) http://leteckaposta.cz/668194502

4) Hral som CSGO #1, náhodne keď som umrel tak som spectoval toho hráča a to v demu není, ale

jana krstitela predieroval cez dvere a potom som ho začal točiť.

Časy:

08:21:91 Predmireoval na tunel, bolo počuť hráča ako prechaza cez vodu, ale on si to obišiel aj napriek tomu

že vedľa neho umrel spoluhráč.

08:35:00 Potom ako si to obišiel začal predmierovať s AWP na protihráčov. (3)

09:34:00 cca. Neviem či sa to da počítať, to čo urobil mi prišlo niejaké divné. Strelil najmenej 3 krát do steny prišlo mi to tak

že akokeby chcel vyplašiť hráča, alebo vedel kde je a keď spadol enemy skryl sa hrač prešiel k tuneli, Hlemizd nevedel kde je ale hneď ako sa skryl tak vikukol a trafil enemy tak ako WTF.

10:18:00 Predmieroval na stenu aspoň si myslim že to tak vyzeralo a potom dal enemy a neviem ako o ňom vedel pokiaľ viete zaujimalo by ma to.

12:01:00 Spomalil som si to na 1/2 aj 1/4 a podľa mna ta strela na Enemy vyzerala ako AB neviem to iste to viete vy, ale istota je istota.

12:13:00 Hneď na to mi prišlo divne že sa skryl za stenu predmieroval, aby mu tam super prišiel vedel že tam je ale napriek tomu nepomohol ani spoluhráčovi pri kille a to predmierenie mu nevišlo enemy sa mu tam neposunul.

14:50:00 Stal pred tunelom nevedel kde je hrač, s AB a mal aj WH to vedieť mohol aj to tak vyzeralo že mu to tak strieľalo. (spomalené tiež na 1/2 radím Vám to tiež urobiť je to lahšie rozpoznateľné).

5) Žiadam o preverenie Adminov a CHH.

Ďakujem pekný zvišok večera prajem.

Na deme je vidieť preukazateľný wallhack.

Poprosím zabanovať.

Ďakujeme za nahlásenie

:P A nieje i AB?

Hráč zabanován 

LOCK