TheGames.cz

Přihlášení
[Zamietnuté] Žádost o práva bez Akademie

Podmínky pro přijetí:

- Věk 17+ (18)
- Čistý VAC status (Mál by som máť čistý VAC status, ale niesom si istý dostal som BAN na 7 dní za 4 sprosté slova na kotolni) Admin ma ani nenapomenul.
- Čisté jméno (Nemít pochybné bany a to i na cizích portálech) Ano (Max ten na kotolni)
- Aktívní [+] navždy na CS serverech. Ano
- Funkční mikrofon Ano
- Být inteligentní, slušný a zkušený. Som inteligentý, slušný snažím sa a už keď aj chcem byť tím adminom obmezujem sprostý slovník takže som slušný a veľmi zkušený.
- Neangažovat se v provozu na žádném herním portále, který má CS, MC či Rust servery. Neangažujem

Vzor žádosti:

Nickname ve hře: [BROS]iケケiち  ツ (STEAM_0:0:458044729)

Věk: 19

Server na který chci práva: CSGO mód #1/2

Zkušenosti: (popište zde, jak dlouho jste vykonávaly jaké funkce a případně vaše jiné schopnosti a zkušenosti) - alespoň 100 slov, bez vyjímky! Hrám Counter-Strike 1.6 už 2-3 roky, viem rozoznať cheatera na prvý pohľad, náhlasil som už veľa hráčov, mám výborne schopnosti a rýchlo sa učím novým veciam. Adminom by som chcel byť preto, pretože už ma nebaví chodiť do spectu, (hráč hneď offne) čo mám iné urobiť keď tam admín není spect, ale pokiaľ budem admin môžem spectovať a oní to nezistia.

Splňuji všechny podmínky: ANO/NE

Proč píšeš věk 18 a pak 19? :D

Dole to už nešlo opraviť neskoro som si to všimol

Nebudem sa vyjadrovať tam, kam nemám!

V žiadosti si napísal, že si inteligentný. Vzápätí si však prezradil, že admin môže hráčov tajne sledovať, čo ja osobne beriem ako veľkú chybu. Ako inteligentný človek by si takúto zásadnú chybu spraviť nemal, ale OK, nie každý sa prv riadi mozgom, než niečo napíše a už pred nejakou dobou nemenovaný admin napísal podobnú vec.

Anyway, ten preklep s vekom mi tam veľmi nesedí a mám nemalé pochyby, ale dá sa to akceptovať.

Na históriu tvojho mena som sa nepozeral a jeden ban za nadávky sa dá obhájiť, takže v tom nevidím problém. Naviac si na serveroch aktívny a hlásiš hráčov, čo ti robí dobré meno.

Možno by som to u teba skúsil. Máš chyby, ale dusíš v sebe fajn potenciál. Počkaj si na vyjadrenie iných, ja ti zatiaľ môžem popriať veľa šťastia. ;-)

Promiň ale za mně NE 

- Lžeš o věku (tvé chování to vysvětluje)
+ aktivita
+ nahlašování

Honored Member

Zamietnuté... klameš o veku čo je dosť podstatná vec (nasvedčuje tomu tvoja SZ, správanie, hlas, ap).