TheGames.cz

Přihlášení
[Zamietnute] Předmět: sok4 | Survival | Admin

01. Nick ve hře:sok4 
02. Věk:17
03. Země ve které pobýváte:Česká Republika
04. Jak dlouho hrajete Minecraft?:7 a více let 
05. Byl jste již Adminem -> Nebyl.Chci nabýt zkušeností a pomáhat tomudle portálu 
06. Jakou aktivitu budete mít denně/týdně na serveru? Denně bych byl asi 1-3 hodiny.
07. Proč by jste měl/a být Adminem/kou právě vy?:Jak jsem již zmínil, chci mít nové zkušenosti a pomáhat tomudle portálu. Věřím že pokud mě příjmete, budu se snažit co nejlépe.
09. Máte nějaké prohřešky či bany na tomto portále?: Ne
10. Splňujete veškeré podmínky pro přijetí? - NE:Zakoupený + nemám a ještě nemám nahraný hodiny (což je skoro nemožné, server jede asi jen 2-3 dny)

11. Něco o sobě: Ahoj, jmenuji se Martin a je mi 17 let. Rád hraju hry jako je Counter-Strike:GO, League of legends a Minecraft.

Jsem vstřícný a trpělivý. Pokud něco chci, tak se na to zaměřím a snažím se. Už jsem jednou chtěl být adminem na nějakých menších serverech, ale na těch to vždycky ovládal nějaký kluk, který měl asi 12 let, takže mě tam nepustil. Doufám, že se polu budem vycházet a nevzniknou nějaké veliké problémy.

PS: Chtěl jsem dříve být Developerem, ale nějak se mi to nepodařilo.

S pozdravem Martin

Hlavní Admin MC
Developer MC
[+] Výhody
Sponzor

Nahraj si na servery aktivitu trošku viac hodin a potom si možeš zažiadať znova nemusíš čakať mesiac ale možeš keď budeš mať aktivitu na servery splnenú možeš zažiadať o Admina.

Mužu se zeptat, jak zjistím kolik mám nahraných hodin? Nepočítám si to XD

Hlavní Admin MC
Developer MC
[+] Výhody
Sponzor

/ot ;)

Žádost zamítnuta

Nahraj aktivitu a požádej si znovu.