TheGames.cz

Přihlášení
CS:GO Mód návrh

Návrhy :

1. Keď kúpim pištoľku ako Deagle,Glock,USP tak bolo by lepšie aby ťa to hneď hodilo do " Vyber Zbrani "  bude to podľa mňa rýchlejšie než aby sa zrušilo celé menu.

2. Nejaká možnosť aby som si kúpil vybavenie a guny čo som mal minulé kolo.

Bugy :

1. Na Galil nejde dať žiadny skin

Majitel TheGames

1. opraveno

2. bude tam přidaný autobuy a rebuy (F1 a F2), jak opravím market a trade tak se na to vrhnu

3. opraveno

(jak uploaduju další verzi bude to fungovat)

Dík za nahlášení

Nechám to otevřené, kdyby někdo našel další věci

Bug :

Ak si 1. zbraň kúpim nejakú veľu gunu (AWP,AK,GALIL) a potom 2. malú pištoľ tak mi zmizne model na awp a ukáže sa až po switchi zbrane

[+] Výhody

Když si něco vyberu třeba z vybavení, aby to menu zůstalo a nevrátilo se do základního, abych si mohl nakoupit více věci najednou :-)

@Nonsteamak to jo no :-)

Bug 

Ak zoberiem M4 enemyho a chcem reloadnuť musím chvíľu počkať a switchnut zbraň , až potom je nabitá.

Viem že keď som otvoril s Gamma key aj u Chroma 3 key truhlu níč neukazalo neviem či to je i s ostatnými keysmi takto

Pár krát sa mi stalo keď som si kupil AWP alebo AK tak sa nezobrazí skin musím dáť fastswitch

Bug : 

Dal som na market Butterfly Sea a týpek to kúpil 0ks za 0$ a mne zmizol z inventu ale jemu to nedalo , poprosím opraviť

edit. Už ho mám späť po chvíli

Zdravím !!

Mám prosbu na case Falcion. Ta nepadne hned ale po nějakém speciálním killu :D podle mě ,, navíc potřebuju i Falcion key nebo Universal key. O to teď ale nejde. Proč na marketu stojí nebo se pohybuje kolem 15K možná i méně a když např. zakoupím, pak otevřu Falcion case, tak mi padne úplný shit skin .. např. M4A4 | Bullet Rain. Nechcete to raději upravit? Pak mě to akorát naštve a money jsou v háji

Díky

Z falcion case môže padnúť aj trash skin ale aj nejaký knife alebo dráhy skin. Preto sa oplatí ju kupovať Max za 5-4 K alebo predať .

Bugy :

1. Hráči ktorý sú dlho v specte tak dostanú rankup aj bez toho aby mali jediný kill.

Měl bych jeden návrh pro CSGO mód

Když ted´ nedávno byl nový update tak jsem si myslel,že budou přidané do hry i smoke,molotovi i rukavice a třeba i gloves case a když jsem se koukal tak nic nebylo.

Byl bych rád kdyby jste přidali aspoň smoke mohli by jsme házet smoke jak v csgo a využívat i stejná místa na smoke.

Díky

1 2
Pro přidání odpovědi musíte být přihlášeni