TheGames.cz

Přihlášení
[Zamietnute] LumarPlays × TheGames × Admin

Ahoj. To jsem já, jak jsem psal na FB a měl jsem zájem o admina. Jak jsem říkal, na youtubu mám 2000 subs, tákže kdyby jste mě vybrali klidně bych mohl natáčet pravidelná videa ze serveru a nebo jen upoutávku. Teď něco o mě. 

Jmenuji se Lukáš a je mi skoro 16 let. Hlas mám trochu menší. Tak na 14. Pochýzím z České Republiky (Ústí nad Labem). Mikrofon mám kvalitní, tákže by nebyl problém být denně na TeamSpeaku nebo na Discordu. Minecraft hraju již 7 let a pořád mě baví. Byl jsem už jednou Admin na serveru ********** (asi ho nebudete znát, ale v té době co jsem to já hrál, byl tento server mega pěkný) Vím, že nemám dostatčný věk pro přijetí, ale myslím si, že gramatika mi jde a ostatní lidé co psali, mají ještě menší věk. Účet jsem si teprve teď založil, abych sem mohl zapsat. Nevěděl jsem o tom, že se sem musím přihlásit, vždy jsem tu byl za guesta. Na Vašem Minecraft serveru již právě teď hraju a máte perfektně udělaný spawn a všechno. Tímto chci pogratulovat builderovi spawnu. Ale teď jdeme zas ke mě. Hraju už od teď a server se mi megálně zalíbil, tákže tu určitě budu hrát, i kdybych nevyhrál. Sice 30 nahraných hodin nemám, ale slibuji, že tu budu hrát denně tak okolo 4-5 hodin. (hned jak příjdu ze školy). Proč bych měl být adminem zrovna já? No to nevím jistě, ale třeba protože mě to baví a rád bzch po dlouhé době byl rád ve spojení lidí mého věku a ne mezi nějákýma 10 letýma lidma, co si hrajou na majitele serveru. Rád se snařím pomáhat lidem, jako když ostatní pomáhali mě, když jsem začínal. Na Vašem serveru žádné bany ani prohřešky nemám. :) Podle mě na tento server veškěré podmínky splněné mám, akorát mi chybí ty nahrané hodiny (to se určitě během času změní) a ještě ten věk, ale to je rok.. :D.

Něco o sobě jsem už napsal. Myslím si, že by to byla dobrá zkušenost. Děkuji moc a pěkný den všem! LumarPlays.

Vedení TheGames

Mimo vzor, zkus to znovu správně.

KLIKNI SEM

LOCK