TheGames.cz

Přihlášení
RANK

Zdravíčko na cs:go 1-2 jsem maximalní rank chtěl bych ho resetovat abych byl SIlveR 1 nevím jestli to je tím že jsem maximalni rank a většina je Silver-Gold já prostě nedostávam Dropy 50kilu za mapu a sotoh mam 1-max 2 kay a bedny už vůbec a dost mě to štve Rank silver co kill to key byl bych rád Kdybych dostal Reset ranku díky za odpovědi a navrchy a bla bla bla 

Majitel TheGames

Kouknu na to a dám vědět, jedině že by tam byla chyba v kódu, ale určitě rank nemá vliv na drop :D

Účet zabanován

Kiel má pravdu, keď som mal Silver I vätšinou som dostal dobrý drop, ako je Gamma 2 alebo Falcion teraz mám Silver III ( Už Silver II ) a dostávam Chromy niekedy za celú hru nedostanem nič.. Asi je chyba v kódu.. Ale já sa v tom nevyznám :D Ale ako vidím ostatných globálov alebo vyššie ranky tiež im nepadajú case ani kľúče ani nič.. A keď už sme pri CS:GO móde pridal by som aj ako "Drop" normálne skiny na zbrane :D

Majitel TheGames

Díval jsem se do kódu a nikde jsem chybu neudělal, drop itemů nezáleží na ranku, ale na náhodě.

na to mužu říct je to že náhodně to nepadá to jsem si jistej :D někde chyba bejt musí fakt to neni možné že Silver co kill to Key-bedna 

nevím jak ostatní ale já mam kolem 50killu za mapu a stoho mam prd :D 

Pro přidání odpovědi musíte být přihlášeni