TheGames.cz

Přihlášení
[Vyřešeno] JB1/Polakos

Zdravím, 
1. NICKNAME Banující Admin - Nexin / benzz
2. Výpis z konzole - 
[TheGames.cz] ===========================================
[TheGames.cz] Byl jsi zabanovan adminem : Nexin
[TheGames.cz] Pro UnBan jdete na www.TheGames.cz/unban
[TheGames.cz] Vas nick : La Polakos
[TheGames.cz] Duvod banu : Cheating [Wallhack]
[TheGames.cz] Delka banu : permanentni
[TheGames.cz] Typ banu : Zakaz hrani hry
[TheGames.cz] Vase SteamID : STEAM_0 : 1 : 207284075
[TheGames.cz] Vase IP : 151.236.232.202
[TheGames.cz] ===========================================
Kicked : Mas aktivni ban! Zkontroluj si konzoli!
3. Popis situace před banem / po banu. : prosim vedenie / hl. CHH aby neprehliadalo skutočnosť, že žiadne programi, ktoré zasahujú do hrania som nepoužíval. Na deme je vidno, čo a ako. Prosím o objasnenie ako je možné používať tieto programi na zabezpečenej platforme ako je steam a ďalej hrať na zabezpečených serveroch, kde je forma VAC ochrany. Ak si dáva dotyčný admin starosť stým, aby dokázal, že to možné je, kde je nestrannosť ? Prosím o ponechanie topicu tak ako je lebo sa mám ešte k čomu vyjadriť. Ďakujem.

Admin CS 1.6
[+] Výhody

Načo si žiadaš znova? chh usúdil že máš wh ja si myslím osobne že si mal aj aimlock ale to je už jedno

benz usúdil že máš wh tak načo vytváraš dalej žiadosty? už si žiadal o unban 1x dostal si unban upozornil som chh aby si to pozrel viac krat pozrel si to viac krat našiel tam podozrivú vec dal ti ban 

A inak VAC netetekuje dll subory demoplayere adt iba injector veci

Plno rešpektujem to že sa vydávaš za legit hráča videl som takých plno ale na deme je vidno wh (Aimlock)

Dokazat mi dll subory v mojich zlozkach je nieco ine ako len tak zabanovat na zaklade tvojej domienky, stale si neuvedomujes ze clovek ako ja nema s cheatingom nic spolocne, nevadi ja sa stojim za svojim pretoze ziadna ina varianta nieje 
vzdy ide len o to ci sa niekomu chce verit alebo nechce, demo rozozna clovek ktory nieco odohrane ma, ty si spominal situacie pri ktorich sa da priklonit aj k stasti ale to ti nic nehovori, totizto admin ktory si mysli ze je najlepsi nedokaze prijat ze na svete nebeha az tolko zlocincov ako si sam myslis, to co robis je spravne ale v niektorich pripadoch je potrebne si uznat chybu ja viem ako dokazat svoju nevinu ale najprv chcem spravne posudenie 

Sam pises to co nieje mozne detekovat nieje mozne zabanovat, v takom pripade to je domienka alebo nazor ktory nieje zalozeny na faktoch, vzdy sa to da vysvetlit ale ty si proste vybral take pozicky ktore su pedesiat na pedesiat je na tebe comu veris a nesnazim sa to ovplyvnit 
no kde chodis na take veci fakt netusim lebo su to blbosti ktore si vymyslas, ked je niekto slusny hrac staci mu len hrat, podozriva vec je ked veris ze je podozriva ja cakam a rad podiskutujem 

Admin CS 1.6
[+] Výhody

Keby si chcel dalej písať píš do toho čo si už napísal pridaj edit

Tak viac adminov mi napísalo že máš wh a že ta videly 

Neviem čo chceš teraz robiť na deme je to čo je a viac obhajovať sa nemusíš nemá to význam :)

EDIT : demo si pozerá dsko

Na deme je maximalne to co by sa dalo nazvat wh alebo inym hackom co si myslim je ze si to vyuzil a dokazujem mi sprostosti xD 
proste hrajem podozrivo a snazim sa zlepsovat, pripominam si casy ked som sa ako kid ucil hrat a zato ze sa mi dari dostanem ban namiesto pochvaly xD boze ked uz sa snazim zabanovat za wh zavolam si hraca na gather a pozeram ako hra a nie za par nahôd idem banovať 

Admin CS 1.6
[+] Výhody

Náhôd? 50:35 toto by som nedal ja a čo som dobrý hráč :) a určite by mi nelocla cez stenu hlava :DDD

okay tak nepozeraj nato aki sme dobri a skus sa zamerat na ten spot ked je tam jeden otvor kde inde mas mierit ? hmm to ako som predmieril je moj styl hrania najprv predmierit a potom nadskocit a vystrelit sak to nieje dovod stale na podozrenie, a to ako mi crosshair isiel suvislo s jeho hlavou je cisto nahoda zasli sme rovnaky asi nejake bunkove prepojenie xD neviem co ti mam ako napisat koli par situackam ide hodnotit ze wh :) neberem ti to ale treba sa pozriet nato s triezvou hlavou a ked mas casy ked si bol nahodak tak to poznas :D dobry hrac nedobry ked raz poznam mapu drzim si pozicku a cakam to uz akym sposobom zomrel je jedno bohuzial stretol Polaka xD

Hlavní CheatHunter

Vyřešeno viz. první žádost o UB