TheGames.cz

Přihlášení
[Vyřešené]anonymqo/TS

1. anonymqo alebo jaký má nick, som si nestihol všimnúť
2. Nemám, keďže netoším videá ani nezaznamenávam TS, boli tam však so mnou katijka, revcrew a ešte neviem kto
3. Hrali sme kompet v gočku, nervy na dranc, snažili sme sa a zrazu hore spomínaný prišiel do room a hrala mu hudba dosť nahlas... Najprv som sa opýtal, že kto prišiel, bez odpovede, tak som mu povedal, nech ide do pi*e s tou hudbou... Zrazu sa ozval" Hej? Dobře" a ma kickol... Ako pardon, nech sa na mňa nikto nehnevá, ale aspoň sa ozvem a nie že na drzovku prídem a drbe mi hudba v pozadí...

Dík, s pozdravom odyseenko.

Nie dosť, že vám tu chodí človek, ktorý okradol mnoho ľudí o peniaze, ale ešte aj toto... Inak pozerám ,že to je asi majiteľ, tak prosím iných majiteľov o riešenie.

[+] Výhody
Sponzor

Hele nechci ti tady psát jelikož mě to nebaví , takže v zkratce. 

Moje Room , moje pravidla a nikdo mi nebude řikat jdi do pi*e v moji roomce [ Logicky ] 

a To co o mě pišeš že jsem okradl lidi o penize??? to nevím co myslíš když nikdy jsem nikoho neokradl no a když už jsme u těch krádeží tak jako portál jste si tady dali Spravce soutěži člověka co okradl tolik lidi z G* portalu.

Jakože na mě špinu hazet nebudeš hajzle na to stavěny nejsem, takže klid a nejprve si najdi informace a pak šir pič*vinky yes??? 

Konec pozdrav Faze :) 

Vedení TheGames

První a poslední strike pro faceita za hrubost na fóru, příště uděluji ban bez vysvětlování.

Bez důkazů s tím nikdo moc nenadělá. Navíc, pokud se jednalo o jeho roomku, může si kicknout skoro kohokoli a bez důvodu, stejně tak si může pouštět hudbu apod.

Zamítnuto, LOCK