TheGames.cz

Přihlášení
[ZÁMÍTNUTO] ScammeroUno

Takže zdravím.

Píšem to sem, aby som náhodou nedostal ban na web a aby to videlo viacero ľudí. Tento topic sa bude týkať vášho člena, NumeroUno, alias ScammeroUno, ktorý sa neštítil okradnúť dieťa o lieky. Dávnejšie som to písal viacerým, napr. Titaanovi, Pauliemu a vadymu. Tento človek si napožičiaval od viacerých ľudí z iného portálu peniaze pod zámienkou, že im poskytne výhody na chate, ktorú organizoval (bohvie či ju má). Sľuboval vrátenie do týždňa - dvoch. Ako výhovorku používal že jeho otec má rakovinu a neviem čo. Už je tomu pol roka, čo nasľubol vrátenie a neustále výhovorky. Najprv si ma vymazal a po dnešnom zistení, že si ma zablokoval mi došla trpezlivosť. Preto ho verejne vyzývam, aby do Pondelka do 12:00 som mal peniaze nazad na účte, inak rozošlem všetkým, ktorí sa budú zaujímať, screenshoty konverzácie a ak nájdem, tak aj fotky vkladov na účet.

P.S.: Emil nezmaž to, priznaj sa ako chlap, ako si Katijke povedal, že nás máš v p*** že nič nebudeš vraciať, že sme ti nemali veriť :) Tento text si ukladám aby sa dostal najmä k vyšším, aby videli, akého podvodníka a zlodeja majú v AT :)

[+] Výhody

Screenují si tohle pro připad nouze.. jak jsem ti již řikal, promluvím si o tom s vedení což se stálo.. vedení to nemuže nijak ovlivnit.. jelikož jste mu pujčili je váše věc ne věc portálu.. 

Jestli chceš mít peníze zpět ody.. doporučují ti tohle řešit skrz pravnika a policii.. pošli mi na FB screenshoty konverzaci.. pokusím se udělat co bude v mých silach..

Neboj se Nomero "Emil" to mazat nebude lebo už to mám vyfocene.. pokud tak učini bude mu odebrano právo mazat příspěvky do doby vyřešení teto kauzy.. 

Odysenko nechaj to na mě ted.. postup ti budu oznámovat na FB/MSG.. a s katijkou si taky promluvím.. 

Paulie ide najmä o to, že si ma blokol na drzovku a už je to dlhá doba.

[+] Výhody

Blbec si necha pujcit a jeste vetsi blbec pujcuje, a ten největší blbec se zde vyjadřuje...

[+] Výhody

Death, prosím jestli máš nějaké připominky napiš mi to do PM/SZ..

nadale kdo se zde vyjadří bez toho aniž by měl nějaky důkaz  na Nomera bude mu odpověď smazana/editovana

Server Admin CS 1.6
Admin CS 1.6
Admin MC
[+] Výhody

Paulie nechceš to nechať na nich alebo na členov Vedenia a radšej sa to toho nemiešať jak ty vieš ?

lebo poslednu dobu sa do všetkeho miešaš do čoho ta nič neni

+ cely život sa neda rieišť len cez pravnika či policu da sa to riešiť aj normal 

zato že ty vždy za každu blbosť chodiš na policiu a nevieš si to riešiť normal tak by som to nechal na nich nech si to poriešia sami a nie sa do toho budeš starať 

e.Paulie// Radim ti abys byl mlčky :)

Vidím že chování adminů tu je fakt úžasné, úcta k nadřízeným asi neexistuje co? :D Jinak Repej, Paulie akorát ví čím si odys prošel a snaží se mu pomoc, s tím že o tohle se stará právem, protože zakladatel topicu mu věří, a co se týká nomera, co já vím tak všechny akorát ignoruje, já jsem s ním dlouho nemluvil ale původně jsem mu věřil že to scam nebyl, teď už si tak jistý nejsem, ale co bys dělal ty když tě člověk ignoruje když ti dluží peníze a ty ho znáš osobně? Hm?

e. Uno : Takže bod po bode, to čo tu napísal odys je jeden velký bullshit (mám na mysli to ignorovanie). Ani raz sa nestalo aby som.ho odignoroval, jedina vec, čo sa taká stala, je ,že som si zrušil facebook a kazdý si zrazu myslel, že som si ich blokol. Každopádne som sa odymu ozval na instagrame, ktorý používam na komunikáciu a tam sme sa dohodli čo ďalej. Paulie ty sa prichystaj na to, že ak do toho budeš zabrdať, už len za to, že si bez môjho vedomia zverejnil screenshot, ktorý obshahoval moje súkromie. To už ani nepíšem akú sračku si napísal v sťažnosti na seba, že ti dal povolenie ody... Aj keby ti dal nemôžes to urobit verejne , ty tu ideš na mňa so zákonmi a sám robíš veci, ktoré by si nemal.

Katijka, no táto to nemá v hlave poriadku, keďže si vymyslela takúto trapošinu. Keď som.bol na gs do posledného dňa sa tam so mnou bavila, preto nechápem prečo sa snaži moje meno očierniť viac  ako už je . Keby to bola pravda tak si to priznám ako si aj celý čas priznávam to, že dlžím peniaze ľudom z gs. Je to úplny bullshit, aspoň keby k tomu dodala nejaký dôkaz, lenže ona povie, že som jej to povedal na tsku :Dddd to jak keby som ja povedal ty kokos ze paulie si vyhonil na obličej nejakej 13 ky , tiež by to bolo klamstvo ako toto. Ona tam ohovorála každého sama to vie lebo spolu sme ich ohovárali. Peniaze som tam pýtal od každého lebo som.ich potreboval presne na to co som pisal, ku ktorým mám aj dôkazy ale určite to nebudem dávať sem, keďže, ani jeden z vás čo tu píšete nieje kompetentný aby to riešil na to tu máme prislušne orgány. Na miesto toho ako ma už niekoľkokrát verejne ponižujú už to mohli mať vyriešené. Knedlajs , ktorému idem cez 200 eur sa so mnou normálne dokazal dphodnuť aj po tom čo sa stalo lebo nepotrebuje na seba upozornovat ako tu na odysko,ktorý sa len celý žovot sťažuje na všetko, ale ako som písal aj jemu, je mi jedno čo z toho bude ja robím, čo je v mojich silách. A vedenie poprosím.aby si dobre premyslelo, či chce prísť o viac ako polovičku A-teamu, len kvoli obyčajnému vlezdoprdelky. Vieš o čom hovorím paule, či som to bol ja na gs s vyšším postom, či knedlajs (ktorý ťa mal na háku vždy). Keby sa nevymazavali správy na steame tak ti ukážem ako si ma otravoval a s akými somarinami. Podľa mňa ti tu nikto nezostane a šéfovať vedeniu no neviem či ti to povolia a potom ztade zdúchneš hľadať, kde sa znova môžeš pchať. Z mojej strany všetko a ďalej budem tento príspevok ignorovať, lebo toto tu absolútne nepatrí. Zdar.

Honored Member
[+] Výhody

Už jsem to jednou řešil a nerad se opakuji, ale jinak to asi nepůjde.

Já nejsem policie ani právník, do nějakých půjček mi nic není. Dokud tento člověk dělá na našem portálu svou práci a nerozvrací náš a-team, tak je mi s prominutím opravdu jedno jestli si předtím půjčoval od někoho na jiném portále, nebo od prostě obyčejného člověka co s "herním světem" nemá nic společného, mě nepřísluší to soudit. Samozřejmě, je to trochu na hraně, není to člověk s "čistou minulostí", nicméně při nabírání neměl žádně viditelné problémy, které by se týkali hry jako takové. (bany apod.)

Člověk, který někomu dobrovolně pošle peníze, toho člověka prostě musí znát natolik, aby se pak nestala taková nepříjemnost.

Pokud máte dostatek materiálu a částka byla natolik vysoká, aby se to muselo dál řešit, tak doporučuji kontaktovat policii a nadále to neřešit v herním světě. To, že ho zruším z a-teamu nic nevyřeší. Pro mě to je člověk co tu odvádí práci a to je teď potřeba více než kdy dříve.

Jelikož je toto přesunuto do a-sekce, tak prosím mou odpověď vyscreenujte a pošlete tomu kdo o to projeví zájem.

Stížnost se zamítá, LOCK