TheGames.cz

Přihlášení
[zamítnuto] Žádost o práva Jailbreak #1

-Věk 17+: Nesplňuji, mám 15

-Čistý VAC Status: ANO

-Čisté jméno (Nemít pochybné bany a to i na cizích portálech): Bohužel, na jednom nejmenovaném portále si vedení dělalo co chtělo, a banovalo každýho koho chtělo(nedělal jsem problémy). Kdyžtak bych vysvětlil např. na TSku

-Funkční mikrofon: ANO

-Neangažovat se v provozu na žádném herním portále, který má CS, MC, GTA či Rust servery: Splňuji.

-Mít nahráno alespoň 20hod. :Nesplňuji, ale jsem celkem aktivní, takže bych to dohrál.

-Nickname ve hře: Máťa
-Steam_ID: STEAM_0:0:183175168
-Server na který chci práva: Jailbreak #1

-Zkušenosti: Takže, působil jsem jako admin cca 6 měsíců, byl jsem dokonce i něco jako zástupce vedení. Umím rozeznat pár skriptů a cheaty. Dokážu si s hráči rozumět, popřípadně i srandu pochopím, takže se hnedka nenaštvu. 
-Splňuji všechny podmínky: NE
-Něco málo o sobě: Takže, jmenuji se Matěj, rád hraju videohry, občas hraju fotbal, koukám se na hokej a taky občas hraju florbal. 
-Proč zrovna ty bys měl byt zde admin?: Aby na serveru nikdo neporušoval pravidla nebo znepříjemňoval hru ostatním, a také abych na serveru udržoval pořádek.
-Odkaz na HLstats: https://www.thegames.cz/hlstats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=376

Předem se omlouvám za registraci a hned žádat o práva.

[+] Výhody

Ahoj, na nějaky den se domluvíme na hru, po čas té hry budeš u CT a budeš brat simona. poté uvidim co s tebou dál

Nebudem sa vyjadrovat tam kam nemám..

e.Paulie// děkují za upozornění příště prosím jen do pošty. děkují

Chtěl bych se domluvit na ten čas, tak jestli bys měl čas třeba dneska kolem 20:00?

[+] Výhody

Čas mi vyhovuje, tedy kolem 8 večer na serverů

[+] Výhody

Po hře, jsem se rozhodl dat šanci postupu k pohovoru.. zítra mě kontaktuj kolem 19:00-20:00 ohledně pohovoru..