TheGames.cz

Přihlášení
[Zamietnuté] žadost o admin práva
- Věk 16
- Čistý VAC status nemám dostal jsem ban za skin changer
- Čisté jméno mám i na cizích portálech
- Funkční mikrofon mám
- jsem  slušný a zkušený byl jsem i na jiném portále admin důvod že nejsem nebyl tam už nikdo jen boti 
-  nejsem angažovat na  žádném herním portále.

Vzor žádosti:

Nickname ve hře:***snake***
Steam_ID:
STEAM_0:0:197371252

Věk:16

Server na který chci práva:cs go 

Zkušenosti: byl jsem admin na zombie serveru a zkušenosti mám hodně čítru jsem pobanoval poznám číty a znám pravidla na serveru na kterém chci být admin dokážu být na serveru skoro furt online dokážu natočit demo umím amxmodmenu umím vědomosti mám z minulého portálu a admin nikde jinde nejsem 

Splňuji všechny podmínky: NE 

Něco málo o sobě:baví mě hrát koníčky rybolov paintball sledování horrorů špatný na gramatiku 

Proč zrovna ty bys měl byt zde admin?: dokážu tu být online a lecos dokážu vyřešit 

Odkaz na HLstats: https://www.thegames.cz/hlstats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1702

Vedení TheGames

Minimálně sis to mohl alespoň po sobě přečíst, žádost by měla být čistá, správně gramaticky. Pokud se někam hlásíš, a nikdo tě nezná, toto je jediný obrázek, který si o tobě náborář ve výběrovém řízení udělá. Z tvé žádosti dobrý pocit nemám, možná kdyby sis dal malinko víc záležet, vůbec by to nebylo na škodu. (je to rada i do života)

Edit by J.:

Nic nemám proti tomu, že ti nejde gramatika... ale myslím jsi, že na 16 let a když píšeš něco o co ti jde, tak jde toto napsat jinak ne? Přklad:

byl jsem admin na zombie serveru a zkušenosti mám hodně čítru jsem pobanoval poznám číty a znám pravidla na serveru na kterém chci být admin dokážu být na serveru skoro furt online dokážu natočit demo umím amxmodmenu umím vědomosti mám z minulého portálu a admin nikde jinde nejsem

Byl jsem admin na zombie serveru. Mám hodně zkušeností a pobanoval jsem hodně cheaterů. Pravidla znám a na serveru na kterém chci být admin jsem aktivní skoro stále. Základní věci jako je točit demo, amxmodmenu atd. umím z minulého portálu, kde jsem byl admin.

Hned to vypadá lépe ne?

máš pravdu a promin ale vždy tam bude chyba neumím gramatiku 

Ta gramatika je bieda na 16 ročného chalana

+ Nespĺňaš podmienky zatiaľ ti dávam NIE

Hlavní Admin CS 1.6
[+] Výhody

zatiaľ zamietam dôvody maš  https://www.thegames.cz/forum/p910-opravena-zadost-na-admin-prava/#answer_5082