TheGames.cz

Přihlášení
[Zamietnuté] opravená žádost na admin práva
- Věk 16
- Čistý VAC status nemám dostal jsem ban za skin changer
- Čisté jméno mám i na cizích portálech
- Funkční mikrofon mám
- jsem  slušný a zkušený byl jsem i na jiném portále admin důvod že  už nejsem nebyl tam už nikdo jen boti 
-  nejsem angažovat na  žádném herním portále.

Nickname ve hře:***snake***
Steam_ID:
STEAM_0:0:197371252

Věk:16

Server na který chci práva:cs go1

Zkušenosti: byl jsem admin na zombie serveru a zkušenosti mám hodně čítru jsem pobanoval poznám číty a znám pravidla na serveru na kterém chci být admin dokážu být na serveru skoro furt online dokážu natočit demo umím amxmodmenu umím vědomosti mám z minulého portálu a admin nikde jinde nejsem 

Nesplňuji všechny podmínky

baví mě hrát koníčky rybolov paintball sledování horrorů špatný na gramatiku

dokážu tu být online a lecos dokážu vyřešit 

Odkaz na HLstats: https://www.thegames.cz/hlstats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1702

Hlavní Admin TS3
[+] Výhody
Sponzor

Můj názor je takovy že ses ani nepoučil co tě tam psalo Vedeni , vidim jen že si to skopíroval a změnil barvy :)

Za mně NE

Vedení TheGames

Bohužel barvičky to nevylepší. Víš o co jde? Admin na našem portálu dělá reklamu tím jak vystupuje a jak se vyjadřuje zde na fórum. Nevím jestli by byla pozitivní reklama mít někoho v admin teamu, kdo takto odflákne svojí žádost o admin práva :/ za mě bohužel ne. 

-nehledě na to, že ses registroval pouze z důvodu žádosti a aktivita také pokulhává..

Za mňa Nie dôvody hore

Hlavní Admin CS 1.6
[+] Výhody

Skús nahrať tu aktivitu na webe na servery,ts a kúsok si daj záležať aj na tej žiadosti potom požiadať o 14 dni

Zatiaľ Zamietam