TheGames.cz

Přihlášení
[Zamietnuté]Chcel by som byť súčasťou A Teamu

Podmienky pre prijatie: Splńujem

Mój Vek : 17 Splńujem

Čistý VAC status : Splńujem

- Moje bany : Samozrejme každy mal ban ale mój najhorši ban na , ktory si pamätám je ban za MFK,FK,Bugovanie zbrani moc ĺutujem tychto banov a preto som bol cely rok čisty. Na inom portaly som klamal koľko som mal rokov už som sa ponaučil zo všetkeho. - Funkční mikrofon : Splňujem - Nejake skúsenosti : No nejaké skúsenosti mám robil som Akademika na Gameshittu,Inshitu a dokonca na starom portaly Fastgame.sk. Bol som aj admin na portaly Forgames.eu iba tyždeń pretože sa zrušil. - Neangažovat se v provozu na žádném herním portále : Neangažovať hmm divne slovo nie neangažujem sa na inom portaly. - Mít nahráno na serveru alespoň 10hod. Splňujem Nickname ve hře: [SWK] W1NT3R Steam_ID: STEAM_0:0:241706630 Věk: 17 Server na který chci práva: JailBreak Zkušenosti: No nejaké skúsenosti mám robil som Akademika na Gameshittu,Inshitu a dokonca na starom portaly Fastgame.sk veľa krát som si žiadal o akademika lebo ma zaujimalo aké je to byť adminom furt som sa snažil ale stale neúspech Bol som aj admin na portaly Forgames.eu týždeń pretože sa zrušil. Splňuji všechny podmínky: ANO Něco málo o sobě: Ahoj volám sa Kristian študujem na Strednej Odbornej škole v Dubnici nad Váhom . Učim sa za mechatronika ale ked´ prejde strednú chcel by som sa vyučit za právnika . Tak Csko hrám každý deń pokiaľ nerobím robotnika v Bratislave alebo niekde v zahraniči Rakúsko a tak. Na JailBreaku som sa pravidla učil každy deń takže to nebude žadny problém. Na csku mam nahranych 629 hodin zachvýĺku 630 a z toho je 615 hodin iba na JailBreaku na ničom inom nehram možno Furien ale radšej predsa ten JailBreak.Moje zaĺuby sú elektrotechnika,stavbárenstvo,hry,Work out,Opravovanie CNC strojov atd.. Samozrejme o Admina si nežiadam len tak predsa len som bol Akademik a rozumiem tomu teda respektive pravidlam. Mam rad vojnove filmy a dokumentárne filmy zaberam sa skorej pravdou ako rečičkami. Proč zrovna ty bys měl byt zde admin?: Chcem ponaučit Ľudi na chybách a nie ich hned banovat jak na inych portalov admini.Chcem aby sa ĺudia na JailBreaku zabavili nie aby sa bali a davali všetko podĺa pravidiel viem že pravidla treba dodržiavat ale hádam sa da spravit vynimka . Ban budem davať za cheaty , MFK pokiaĺ sa neospravedlni tak mu ban dam ale pokial hej tak to doriešim dohovorom. Odkaz na HLstats: ODKAZ

Honored Member

Zdravím, na serveri som ťa zatiaľ videl iba v jedinom prípade a z toho som si moc nič nedokázal usúdiť.

Ďalšia vec je tá žiadosť, no hruza des jak to je napísane. Skús si ju nejako upraviť, lebo z tohto nevyjde ani David Koprfilt.

.

Mínusov by som tu vypísal viac, ale to by som tu sedel tak do večera.

Ostatné nechám na kompetentnej osobe.

Za mňa jedno veľké NIE.

Hlavní Admin CS 1.6
[+] Výhody

dohraj si aktivitu popracuj kusok na žiadost žeby normalne vyzerala i a potom si požiadaj o 14 dni

Neprijatý