TheGames.cz

Přihlášení
[zamítnuto] žádost o admina.

Nick ve hře- Bobsik

STEAM ID- STEAM_0:0:470916915

Věk- 16

Server na který chci práva- DusT2 Only

Zkušenosti- Takže skušenosti mam s právama byl jsem na 1 portále admin byl jsem tam admin na public, a pak jsem si požádal o povíšení takže jako admin bych mněl mít skušenosti. Další schopnosti mam že umím se krásně bavit s lidma hrát snima popovídat si atd. Dalsí skušenosti mam takové umím se chovat néjsem jako hulvát umím přemýšlet jsem ochotnej z něčím pomoc kdyby někdo chtěl.

Splnuju všechny podmínky- (ANO)

Něco málo o sobě- Takže začnem jmenem jmenuju se Roman rád hraju cs 1.6 GTA samp lolko hraju jak kdy. Moje koníčky jsou fotbal hokej a florbal. Jezdím na Skejtu Bydlím v Karlových Varech je mi 16 let. Rád se z někým seznamuju rád se bavím směju.

Proč zrovna ty bys měl být zde adminem- protože mam skušenosti z Adminem za 2 nemam rád když na serveru někdo nadává nebo kazí hru nebo prostě všeomecně porušuje pravidla takže bych to tam pohlídal a dotáhl hráče na server :)

Odkaz na HLstats- Nejde bohužel 

Z pozdravem váš milovaný Bobsik

Hlavní Admin CS 1.6
Správce soutěží
Admin MC
[+] Výhody

Nápíš mi zajtra na ts hodíme reč 

Ok o čem budeš chtít mluvit ?

Hlavní Admin TS3
Hlavní správce soutěží
Web Admin
[+] Výhody
Sponzor

Asi pohovor nejspíš držím ti palce :)

Ok děkuju že mi držíš palce :)

Vedení TheGames

Zamítám.

Spoustu gramatických chyb a nesmyslně napsané věty. Nezlob se, ale admin zde vystupuje za náš portál, nechceme si dělat ostudu adminy, kteří ani neumí sepsat kvalitní žádost.