TheGames.cz

Přihlášení
[Zamietnuté]Žádost o Admina

Nick ve hře- Skater

Steam ID- STEAM_0:0:471011107

Věk- 16

Server na který chci práva- jailbreak

Zkušenosti- Zdravím skušenosti mam také že jsem byl admin na jedno znamějším Portále.

Splnuji všechny podmínky- ANO

Něco málo o sobě- Ahoj jmenuju se Roman je mi 16 let za svoje koníčky mam ( Fotbal) ve volmém čase chodím ven s kamarádama.

proč zrovna ja bych měl být admin- Protože na portále jsem chtěl být už předtím admin ale nesplnoval jsem věk a chci admina protože portal je skvělej komunita je v poho takže kvuli tomu

Odkaz na hlstats- nejde

Doufam že vaše žádost se vám libí  Váš Skater

Honored Member
[+] Výhody
Sponzor

Do budúcna keď budeš niekde písať žiadosti alebo tak, skús inak naformatovať pretože žiadosť čo sa týka štýlu vyzerá úprimne katastrofálna. Nič v zlom 

Poprosil bych zatím lock děkuju :)

Honored Member

Zdravím,

so žiadateľom mám dobré skúsenosti, adminovali sme už spolu a má niečo do seba.

Čo sa týka žiadosti, no trošku si to prehnal s tými farbami, ale predsa tu nebudem niekoho odsudzovať za to či dal viac farby alebo menej. Mňa zaujíma to, či ovláda pravidlá a je schopný udržiavať server v norme a to podľa mňa žiadateľ ovláda a má tu schopnosť. 

Čo sa mi ale nepáčí, je to, že máš 2 príspevky na fore a aj to sú len ohľadom tvojej žiadosti. Taktiež aktivita. Ale zase na druhej strane chápem, že pri toľkej navštevovanosti sa to nedá až tak zvládnuť. 

Dožeň aktivitu , ked sa ti podarí niečo nahlas a budeš mať väčšiu šancu.

Za mňa určite ANO.

Lockujem to naspäť ako to aj bolo a kompetentná osoba si to odomkne.

Honored Member

Tak napokon to vyšlo na mňa,

až doženieš viac tu aktivitu sem napíš a uvidíme čo s tebou bude dalej.

V riešení...

Honored Member

Čo portál, to žiadosť o práva od teba, takých ľudí, čo preskakujú z portálu na portál v teame rozhodne nechcem.

Zamietnuté.

LOCK.