TheGames.cz

Přihlášení
Aby řeč nestála. Dnes jsem se rozhodl vám napsat velmi krátkou novinku, abyste vy, co nás sledujete a hrajete tu, byli informováni a základních věcech. Humor přidán čistě pro čtivost.

Na našem portálu se stále něco děje, občas je to legrace, jindy utrpení. Já sám sebe považuji za jakéhosi "pozorovatele" a "kontrolora", případně za tu duši spásy, která píše s určitou snahou o vznešenost textu, a hlavně s trochou naděje, že si to přečte alespoň pár stovek lidí.

 

No dnes vám chci říci pár věcí například ohledně admin týmu! Můj drahý kolega podlehl mému naléhání, jemnému vydírání a prosebnému breku a vrátil se na náš portál v plné síle, připraven kohokoli bez řečí zabanovat, vyhodit, seřvat a občas si teda i zahraje, ... není to úplně buran "žeo". Takže potlesk pro Nonsteamáka (netleskej vzbudíš sousedy!), který přijal prestižní a asi nejlépe neplacený post na portále – Server Admina JailBreaku. S panem Hikarim se stále nedokážu spojit.

 

Chtěl bych vypíchnout taky takovou lehce bolestnou věc. Občas se nám na portále utrhne ze řetězu nějaký admin. No a jelikož nám teď jeden utekl, tak prosím lidi na internetu, aby se hlídali a dávali pozor, jelikož bývalý admin argnt může být lehce nebezpečný, možná dokonce nakažen vzteklinou, tak prosím opravdu opatrně!

 

Další novinka. Spustili jsme Discord. …  Mě se na to nikdo neptal. …  Mám v p. …  Takže, informace dobrá, ale vy co chcete riskovat ban, tak prosím stále choďte zamnou na TS3, děkuji.

 

Další velkou věcí je nový člen vedení! Trochu se teď stydím, že jsem s tím nezačal, ale zase, to nejlepší na konec, no ne? VaDy. Je to „dobrej týpek“, tak ho tak nějak respektujte, když už tu ikonku má. Já už mu stihl projet Facebook, zjistit si nějaký info o jeho přítelkyni, kde byl na dovolené, však to znáte, základní stalking… protože kdyby to náhodou byl člověk s postavou Schwarzeneggera, tak se asi vyhnu nějakému, „jinému názoru“, že? VaDy samozřejmě odvádí super práci, nějaká spolupráce se tady konala již dříve, takže to není nikdo neznámí, a já jsem tedy jedině rád, že na post kývl a pomáhá nám tu tak jak může.

 

Vyhlížejte změny pravidel a doplněná pravidla tam kde nejsou, už se na tom pracuje. (na hraných serverech)

 

Mějte se krásně a já se snad zase brzo ozvu! T.

napsal TiTaaN, dne 27.3. 2019 | Zobrazeno: 2358x
[+] Výhody
TiTaaNe no tak tohle mě odjebalo xDD "argnt může být lehce nebezpečný, možná dokonce nakažen vzteklinou, tak prosím opravdu opatrně!" Pěkný článek.
dne 27.3. 2019, 19:23
Vedení TheGames
Děkuji tedy za zmínění mé osoby v novince :D Až jsem se sám divil jak jsem slavný. Pobavilo. :D
dne 27.3. 2019, 19:45
[+] Výhody
Tá vec ohladom argnta :D super si to napísal
dne 27.3. 2019, 19:46
Hlasování pro MC server
Co hrajete v CSGO nejčastěji?