TheGames.cz

Přihlášení
Jailbreak server v novém kabátě zajímá vás jaké změny přinesla aktualizace našeho jailbreak serveru? Tak hurá do toho!

V první řadě zdravím všechny čtenáře této mojí první novinky zde na portálu. Také bych rád pozdravil všechny hráče Counter-Striku a samozřejmě všechny ty, kteří jsou napnutí stejně jako já, co se vlastně odehrálo na našem Jailbreak serveru. 

Těch změn na serveru je opravdu spousty, kde začít? Už jste někdy na nějakém jailbreak serveru hráli módy jako jsou třeba "SuperHero", nebo "Night Crawler" ? Ne? Tak u nás se to nyní stává skutečností. Těch módů, které přibylo je až až, pro inspiraci přikládám fotku ze serveru. (níže)

 

 

Ano, jak je vidět, tak módů je opravdu hodně. Co rozhodně stojí za zmíňku je to, že nyní již nemusíte čekat na arogantního simona, než se uráčí místo nudných kol pustit nějaký herní mód. Stačí, když příkazem "rtm" → "rockthemod" (to znamená votování o mód) sami zvolíte přes anketu, který mód bude následující kolo, a podle výsledků se zvolí daný mód.

Určitě si nyní říkáte: ,,to jako budu moct každé kolo zvolit anketou mód?". Aby tomu tak nebylo, může se votovat pouze 1x za 2 kola. 

Nyní se přesuňme k tomu, co se dá koupit v herním obchodě. 

 

CT OBCHOD:

 

T OBCHOD:

 

Stalo se ti někdy, že jsi potřeboval například pouze 1 bod, aby sis mohl v herním obchodě koupit nějakou věc? Nyní přichází nová možnost využít takzvanou "směnárnu", kde si můžete vyměnit dollary, za herní body.

 

Také se aktualizovaný jailbreak pyšní zcela novou érou herních pohybů/animací, můžete například viset hlavou dolů, utřít si nos, nebo mít zraněné koleno...

 

Převlek dozorce prošel taky nabušenou novinkou v podobě možnosti se převléknout jak na CT skin, tak zpět na T skin pomocí tlačítka "E". Nesmí vás při tom ale vidět dozorci, jinak se převléknout nelze. Využití se určitě najdou, například pokud se propašujete jako převlečený dozorce do zbrojnice, tam si vezmete pistoli a poté se vrátíte k probíhající hře ke zbytku vězňů opět jako převlečený vězeň, nikdo nic nepozná, a vy si můžete pouze vybrat ten správný okamžik na vytasení zbraně a zastřelení co nejvíce dozorců. Jak jednoduché, že?

 

Zkrátka je toho hodně, než bych Vám to celé zde napsal, raději bych vám doporučil zkusit si to na vlastní kůži. IP adresu serveru zjistíte nahoře ve statusu serverů, nebo v horním webovém menu v záložce "servery".

Alespoň ve zkratce vám ale stejně napíšu i dalších pár věcí, na co se máte těšit po zavítání na Jailbreak mód:

 

• Hra první napsání (spouští simon, vygeneruje se náhodný text, a kdo ho první napíše, získá body)

• Karaoke

• Stavitelské bloky

• Fotbal

 

Adresa serveru:cs16.tg.cz:27011

 

Mockrát děkuji těm, kteří si to přečetli až sem do konce, alespoň čas strávený nad psaním této novinky nebyl zbytečný. No a já se na vás budu těšit na serveru! Tak zatím čaaaau ! :) Váš VaDy.

 

 

napsal VaDy, dne 5.7. 2019 | Zobrazeno: 2445x
Majitel TheGames
Tak snad se tam dnes uvidíme :)
dne 5.7. 2019, 09:22
Sice to už na některých JB server existuje, ale ne takhle dokonale. Snad už konečně tenhle portál ožije!
dne 5.7. 2019, 19:18
celkom fajn
dne 5.7. 2019, 20:24
I love it! <3
dne 5.7. 2019, 23:51
Server Admin CS 1.6
Big up! Jail bol odjakživa moja srdcovka a určite sa zastavím.
dne 8.7. 2019, 19:37
Nič nové oproti iným portálom nevidím, možno animácie ale tie ste okopírovali od ins...., možno kebyže prídete s nejakými nápadmi, ktoré žiadne portály nemajú, myslím si, že by ste mali aj hráčov. Je to môj názor.
dne 24.7. 2019, 10:35
Topka
dne 2.9. 2019, 03:20
"Umírat" - moje oblíbená animace
dne 3.9. 2019, 17:25
Hlasování pro MC server
Co hrajete v CSGO nejčastěji?