TheGames.cz

Přihlášení
Informace o našem herním portálu Konec intrik a rivality, usmíření, nový start a vyhlídka na lepší časy, jeden portál zanikne, aby druhý mohl žít! Čti celou novinku milý návštěvníku! TiTaaN tě zase jednou provede po TheGames!

Naši milí návštěvníci portálu TheGames.cz. Dnešním dnem vám oznamuji, že proběhlo spojení herních portálů TheGames.cz a fastgame.sk (který ukončuje svůj provoz po roce působení na herní scéně). Spojili jsme síly a jsme pod křídly našeho portálu TheGames.

Důvodů je více. Komunita CS 1.6 bohužel stále oslabuje a my se s tím musíme poprat. Proto jsme odložily všechny předešlé spory a společnými sílami chceme udržet ten zbytek komunity který nám ještě zbývá. Na serverech, které byly pod fastgame.sk se ruší VIP ZDARMA, které zde bylo aktivní  a servery nadále spadají už pod TheGames. VIP, které na FG byla zakoupena, budou aktivní i zde a stačí na serveru zadat příkaz /aktivator a tam zadat kód, který vám přišel po zaslání SMS. Pokud by náhodou nastal nějaký problém, stačí napsat na fórum a my už se o vše postaráme.

Chtěl bych také zmínit, že z našeho portálu odešlo spousta adminů. Chtěl bych poděkovat a zpětně takto veřejně vyznamenat dva adminy. Jsou to KuroiHikari a Nonsteamak. Oba dva odvedli vynikající práci pro náš portál a já jim děkuji. Bez vás to tu již nebude jako dřív! A ještě jednou, díky hlavně tobě Nonsteamáku, opravdu jsi mi usnadňoval řízení portálu a vždy jsem se na tebe mohl plně spolehnout, děkuji ti! Oba dostávají Honored Member.

Důležitá věc, kterou zde chci zmínit je, že jsme pročistili TS i CS BanList. Hráči zabanováni za reklamu, menší prohřešky, ba dokonce lehký cheating dostali UB, na TS obdobně. Ban zůstal jen hráčům, kteří měli např. multicheat, případně to byli hráči s nějakým druhem recidivy.

No, a na vás hráče si připravujeme pár věcí, které ale tentokrát dopředu prozrazovat nebudu, jelikož jsme se už opravdu párkrát spálili s termíny a sliby. Prostě sledujte chod našeho portálu a uvidíme, jak to spolu zvládneme.

Snad nám všem tyto změny přinesou jen to nejlepší. TheGames!

 

napsal TiTaaN, dne 4.3. 2019 | Zobrazeno: 2064x
Honored Member
+
dne 5.3. 2019, 16:11
Verím že hráči budú pribúdať :)
dne 5.3. 2019, 17:59
+ rep :)
dne 5.3. 2019, 22:04
Účet zabanován
Myslel som si, že spojenie bolo s dôvodu nedostatku peniazý na fastgame.. Alebo ešte druhá možnosť bola nedostatok komunity.. Týmto šéfika nechcem nejak uraziť ale o portál sa vôbec nestaral.. Veľa ľudí písali rôzné nápady a vylepšenia na JB a dalšie módy.. Vždy tam bolo napísané že sa to niekedy spraví.. Vždy som o tom pochyboval a tak sa aj stalo.. Šéfik bol strašne lenivý čo sa týče starania o portál a komunitu.. Inač TiTaaN pekne napísané ako vždy ;) Nechápem ako sa ti to chce písať niečo také.. A už vôbec aj vymýšlať.. Ale ak píšeš tak rýchlo ako já tak to asi chápem :D S pozdravom ;creepy^ ;)
dne 7.3. 2019, 08:28
Ano, FG skončil z nedostatku peňazí. :) TheGames je Šefíkova "záchrana"
dne 7.3. 2019, 14:35
argnt aspoň nepíš somariny prosím ťa. Ja som na fastgame mal všetko čo som potreboval nemusel som sem isť a aj keby som chcel dnes odísť spravím 100x lepši portál ako ty. Maxx a tu myslíš, že jb update kto bude robiť? že tu píšeš somariny, Fastgame je zaplatený do Júla 2019 tak prosím nepíšte hlúposti.. To len tak na oko...
dne 7.3. 2019, 18:45
Majitel TheGames
@Maxx @Argnt Ohledně peněz, TheGames od té doby co funguje si nikdy nevydělal více než stojí měsíčně servery, každý měsíc musím polovinu doplácet, ale je mi to jedno protože to nedělám pro peníze, ale proto aby bylo kde hrát a snažíme se z toho udělat dobrou komunitu. Tím že jsme se spojily s FastGame věřím že komunita poroste.
dne 7.3. 2019, 19:16
@Smajlik: Servery si mal zaplatene na niekoľko dní ešte tak aspoň nepíš sračky. @JeyC0b: Ja nehovorím že TheGames nemá peniaze, peniaze nemá Šefik, o tebe viem že ty peniaze máš, a nebojíš sa toho že ti portál krachne ako tuto Šefik. :)
dne 7.3. 2019, 22:08
Co tu pořád blbnete s těma portálama..????
dne 9.3. 2019, 11:54
Honored Member
Pocta, děkuji :-)
dne 11.3. 2019, 20:11
Hlasování pro MC server
Co hrajete v CSGO nejčastěji?