TheGames.cz

Přihlášení
[Vyřešeno] Scam/bug

1) Popis chyby. S hráčem placek sme se dohodli že vyměníme M9 bayonet Fade za 25K no tak sme dali trade a oba sme tam dali já M9 a on 25K potvrdili a on mal ten nožík, ale já těch 25K nedostal nevím jestli jde o bug alebo scam prosím o vysvětlení.

jinak hráč se odpojil

2) Případně návrh řešení. -nevím jaké řešení

Demo máme ?

nemám, myslel jsem si že to potřeba nebude keď dal ty penize za ten skin já potvrdil kukam inv a nemam nič

Pochybujem že je chyba na strane serveru keď prebehlo xxx tradov a nikomu sa tento problém nestal, teda aspoň sa nesťažoval na fórum.. Myslím si že to bude scam :)

Ide o chybu servera... behom 2 dní som nakúpil 3 nože (hodnota asi 50K), avšak na tretí deň som prišiel na server, nože nikde a peniaze takisto... hráči, od ktorích som tie nože kupoval, vraveli, že sú naspäť u nich. Poprosím Jacoba a vyriešenie.

Mohlo sa stať niečo s databázou do ktorej sa všetky dáta zo serveru ukladajú, ak sa to stalo aj tebe tak je možné že tam nejaká ta chyba je, ale myslím si že bude skôr v databáze ako v serveri. Jacob to určite vyrieši

Takže co bych měl udělat?

Ty nič, chyba bude v databáze, ale ak budeš chcieť vrátiť peniaze / item, tak by si mal natáčať radšej každý trade.

Zamitám

Měl si točit demo.. to jsi bohužel neudělal ..

LOCK