TheGames.cz

Přihlášení
ZOMBIE CHAOS #1 [ NÁVRHY, UPDATY ]

...KONIEC EVENTU...

na server bolo pridanych taktiez par novych veci, upraveny terminator a mnoho viac, cakame na vas!

OPRAV UZ TU MINU NECH DAVA B DIK

opravene, po zmene mapy by to malo davat body

+ opravene ze na konci kola ta uz LM nezabije.

Jak pisal tommy nebolo by podla mna ani zle keby das pri laste humana prec infu :D a este ma napadlo co keby ludia co uz maju 50 kay mali mozno na vacsie % u lvl boxu a nepadal by im uz legendary :D

Admin CS 1.6

Pri last humanovi preč infu za to určite som.

Taktiež by si mohol zmeniť pri 2 nakazeniach keď dostaneš možnosť si vybrať protilátku alebo T-Virus (heal hp) alebo zameniť za 1000$, namiesto tých 1000$ by som tam dal trebarz 40 bodov, poprípade menej, to už je na tebe. :) (viď)

@shock: mozem spravit ak niekto ma 50klucov, tak ze mu padne namiesto legendary case daco ine, ale tie kluce sa ti zidu planujem legendary menu ktore bude mat moznosti vylepsenia postavy, a este menu kde si budes moct vybrat vyvoleneho, alebo privolat draka ktory bude nad tebou lietat a pridavat ti dmg , na to dalsie menu bude treba cez 150klucov, a budu samozrejme aj zvacsene %.. a taktiez aj nejake sutaze o tie kluce budu 

@rlz: infu mozem odstranit, ale zda sa mi to trosku nevyhoda pre zombie, zober si ze mas minigun, vylepseny dmg, bazooku proste fullbuy, nemaju zombie sancu, jeidne co im ostava je infa.. a k tej protilatke skusim to zajtra nejak vymysliet, ale 40bodov je moc, dam max 25 .. pre [+] hracov 30

inak lasermina by mala byt opravena, neviem ci som to opravil dobre tak mi napiste ci vsetko funguje ako ma.. mala by pridavat par bodov pre + a aj pre normal hracov, a na konci kola by to malo odstranit vsetky LM aby nevznikali bugy ako napr ze vas zabije niekoho ineho mina na konci kola..

super napad... a ta infa neboj ked tam bude 10 zombie tak last moc neprezije a ta infa je prehnana :D si ju tam vzdy len tak hodim a idem prec :D

ok

infa zakazana pri last humanovi

pridane legendarne menu (vylepsenie vlastnosti, extra menu)

pridane nove vylepsenie (zivot, je to len pre zombie)

opravene stare vylepsenie armor, nepridavalo to armor

NEFUNGuje DMG JAK MA. :))))

sak o tom viem ze´sa to vcera pokazilo,neviem cim to je kedze ja som nic nerobil.. teraz nemam cas na to, pozriem sa na to neskor..

pozeral som sa na to, ze co sa s tym deje, ale absolutne ziadna chyba z mojej strany.. mozno sa len nejak ustalili hitboxy, alebo cosi, ale urcite chyba nieje zo strany serveru, skusal som odstranit vylepsenie a stale to bolo take iste, o par % mensi DMG .. 

ide tam o to, ze ty si vyberas zbrane zadarmo, skus si zobrat nejaku za peniaze a uvidis ze das dmg o dost vacsi ..

no napadlo ma nieco, zajtra to spravim..

ok, dmg je v poriadku len sa hitboxy ustalili / zmenili..

pridane turnajove statistiky ( aktivuju sa pri zacati turnaju )

1 2