TheGames.cz

Přihlášení
informace Thegames
Majitel TheGames
[+] Výhody
Příspěvky: 7
Registrován: 8.4. 2019

Zdravím všechny,

 

Dobrý den všem příznivcům TheGames.cz,

jak jste si asi již mnozí z vás všimli, tak na herním portálu TheGames.cz probíhá spoustu změn, jako je například změna vedení, nové pravidla, nové servery a mnoho dalších. Pojďme se tedy společně podívat, co se zde za poslední dobu událo a v čem se bude pokračovat.

 

První taková větší věc co se zde stala, byla ta, že se nám kompletně vyměnilo vedení TheGames.cz.

Herního portálu se dne 3.11.2020 ujala nová partička lidí a vzniklo tím nové vedení portálu. Pojďme si postupně představit jednotlivé členy vedení.

První člen vedení TheGames.cz je ReWcReW, dvacetisedmiletý pán, který se v oblasti administrace pohybuje 

v oblasti her pohybuje více než 10 let.

 

Druhy člen našeho teamu je Repej, sedmnáctiletý klučina, který se již od svých desíti let zajímá o programování herních serverů.

ReWcReW a Repej se společně starají o chod herních serverů a pracují na databázích. již více než 6 let a pracuje na webové stránce a teamspeak serveru.

 

Co vám může náš portál nabídnout?

V první řadě pracujeme na administraci portálu a na prvních serverech. Můžete se například těšit na první herní servery na hře Counter Strike: Global Offensive, které budou zaměřené na váš aim, časem přijdou i více modifikované servery jako jsou například Surfy, Jailbreak servery nebo například bunnyhop. Po herních serverech CSGO přijdou na řadu další hry, jako je například Grand Theft Auto V, Counter Strike 1.6 nebo Minecraft.

 

S přáním krásného dne a hodně úspěchů,

ReWcReW

Majitel portálu TheGames.cz
oblast administrativy
Pro přidání odpovědi musíte být přihlášeni