TheGames.cz

Přihlášení
CSGOPřipomínky

pište podle tohoto vzoru: Nadpis: Čeho se připomínka týká (např. Server JailBreak) 1. Připomínka či návrh 2. Odůvodnění 3. Případně další potřebné informace

1. Zvuky ako z normálneho gočka.

Ceny určené na stránke alebo pod.

Peniaze za vyhodenie skinu

Skiny

2. Zvuky by boli celkom fajn, ak sa jedna o go mod tak prečo nie zvuky?

Ceny by mohli byť určené niekde na stránke, nemuseli by byť presné, stačilo by suma okolo ktorej sa pohybuje cena daného skina.

Za každý vyhodeny skin nejaké peniaze. Mohlo by to ist od vzacnosti skinu. Lacny skin - Malo peňazí. Drahší skin - Viac peňazí.

Skiny. Niektore skiny z gočka tam chýbajú. Bolo by dobré pridať viac vážnejších skinov. Teraz niekto ma fireserpent, howl a space, a hovori si že je frajer lebo má najvzácnejšie skiny.

To je asi všetko, dúfam že sa niečo do toho módu pridá.

Edit : zmenený Nadpis

Účet zabanován

Všetko čo si napísal sa pravdepodobne plánuje, peniaze za vyhodenie skínu je hovadina, vôbec by sa netradovalo.

Skiny som myslel ako tie lacnejšie skiny. Pokiaľ ti spadne nejaký skin, ktorý nikto nechce, tak ho môžeš jedine vyhodiť. Teraz, keď táto funkcia nie je, tak nemám v pláne ani otvárať case, lebo je väčšia šanca že mi padne nejaký skin ktorý už mám. To viac sa oplatí predávať kľúče a case hráčom, ako ich otvárať.

Účet zabanován

To máš úplne jedno či ten lacný skin vyhodíš alebo čo, 11 dolárov tí nejaký zázrak v peňaženke nesprsvi

Práve že 11 dolárov ti zázrak spraví. Mam od 30 do 70 skinov ktore nepotrebujem. Dokopy ich tam mam celkom dosť. Ak by som všetko predal, tak počítam mozno aj nejakú tú tisícku.

[+] Výhody
Sponzor

ak mas dost skinov ktore nepotrebujes nato tam je ten market..

Účet zabanován

Sorry ale vymýšľate už hovadiny, máte tam market popr. trade.. Je to zbytočnosť za mna.

Já s tím docela souhhlasím. Ani by za nějaký quicksell nemuselo být tolko dolárů. Treba by sa skin pohyboval okolo nejake ceny a z quicksellu by jste dostali například tretinu nebo čtvrtinu té ceny. Ale na mňa to není. Jen hovorím že by to mohlo být zajímavé.

[+] Výhody
Sponzor

ako pise argnt vymýšľate už hovadiny , je tam market a trade to vam nestaci ? 

[+] Výhody
Sponzor

Tema vyriešena 

LOCK