TheGames.cz

Přihlášení
Nahlasenie Hráča za WH CSGO#2

1) Valve_0:0:1242151847

2) wa._.Mister.PoTkAn

3) http://leteckaposta.cz/266870026

4) Hral som mapu cache keď jeden hráč prehraval a zrazu začínal davať headshoty a ani nás nevidel šiel som do spectu a natáčal som ho s WH (radím Vám pozreť demo s WH) a tak som zistil že hackuje.

Časy:

44:01:98: Myslím si že vedel kde je, ale napriek tomu šiel na site B ako sa dohodli na začiatku kola.

44:34:00: Hrač CT sa ho opýtal ako vedel napriek tomu že T naňho ani nevystrelil a T odpísal WH a teraz to začne.

44:56:34: Začne sledovať hráča cez stenu až ho nakoniec zabije VTEDY už naozaj zapol.

46:35:32: Bolo počuť ENEMY, ale nemyslím si že by som vedel že už je skoro pry mne a vykuknem a zabijem ho s divnou headou.

47:16:00: Vždy čakal dokedy vystreli ENEMY a aj vždy zasiahol ENEMY presne WTF to by som nedal ani ja bez cheatov (Neboj nepoužívam ich mam ich kvôli demu).

47:36:37: Teraz ho presne dieroval je to cez WH vidieť preto ho mam. A to niekoľko krát po sebe OMG.

48:08:00: Následne sa ODPOJIL nebavilo ho to zrejme alebo videl že som v specte.

5) Nebojte sa WH nepoužívam (!!!odstraňujem ho po každom deme!!!) nemam žiadny dôvod cheatovať hrám poctivo. Niekedy vyzera že WH mam, pretože s AWP moc predmierujem pokiaľ počujem kroky, ale nič nemam nekupoval by som si + keby som niečo používal.

PS: [PussyAngel][P]1[z]Z[e]R[i]A69 Vám praje pekný zvýšok večera dúfam že sa to vyrieši AHOJTE.

CheatHunter

Hráč zabanovaný

Ďakujeme za nahlásenie.