TheGames.cz

Přihlášení
Pro správné zobrazení webu si prosím vypněte AdBlock - Jak vypnout AdBlock?
N3tr3f1s S3 WH

1) Valve_0:0:1122326659

2) N3tr3f1s S3 WH

3) http://leteckaposta.cz/369415001

4) Hral som mapu overpass keď S4m0 pisal že ma WH tak som ho išiel spectnuť (Doporučujem demo pozreť s WH).

Časy:

21:41:69: Ako mohol vedieť že víde von a to ešte začal strieľať skôr než ENEMY višiel spoza steny.

23:01:38: Radím spomaliť na (1/2) presne dieroval cez stenu na hráča a to niekoľko krát (nemohol vedieť Silver III. že akurát presne tam sa skryje a kedy presne víde WTF) .

25:42:00: Pokiaľ sa pozerate s WH na demo on ide po rovnej ceste a napravo su vidiť granáty nechapem prečo nešiel dalej, ale musel sa vraciať demencia.

25:48:65: Nasledujúce: Išiel do niečo ako domu, bolo vidieť že ide hráč a on sa na to zastavil a ako keby predmieril na hráča aby vedel kde je.

26:06:65: Bol sa da povedať v podzemí keď ho ENEMY fleshol. N3tr3f1s sa napriek tomu vratil a ENEMY mal čas na útek, ale on nemohol vedieť že neutiekol (S WH to je vidno že kempi HORE).

26:19:93: Nasledujúce: spomalené (1/2) Mne to prišlo akokeby sa pozrel na ENEMY kde je, išiel pomaly k rebríku. Prišiel druhy ENEMY hneď ponom začal strieľať a hneď sa kryl a trošku sa stiahol.

26:27:59: Nasledujúce: (1/2) Potom sa otočil a začal presne dierovať ENEMY (neviem ako mohol vedieť že tam je, ale OK). Keď začal prebijať prešiel uplne zbytočne doprava (keď má WH nemal dôvod demencia blbeho cheatera).

26:35:00: Nasledujúce: (1/2) Po prebití hneď začal presne dierovať to nieje už snad možne ako vie že tam je a neodišiel/i.

27:00:00: Konečne višiel a ajtak dostal demencia :D. (vedel kde je nechapem prečo dávno neodišiel a neskryl trošku WH).

30:21:27: Ja sneho nechcem urobiť DEBILA :D, ale spoluhráč tam vystrelil na ENEMY a on si čupne jak BOT a pomaličky ide vykuknuť aby ho trafil jak vedel že tam stale je. (Urobil to niekoľko krát po sebe).

31:07:65: viz 4. čas: Urobil to isté, ale teraz pokiaľ sa pozerate na demo s WH tak vidíte naľavo hráča a on sa znovu vratil, aby asi neschytal :D.

31:55:00: Nechápem toho N3tr3f1s S4m0 tam strieľa po hračovi a on sa zastaví čo tak mu isť pomôcť videl hráča cez WH tak asi sa bal (nepochopil som to) :). A aj keď ho S4m0 zabil tak sa tam vrťel jak s vrtuľou v prdeli :D. Možno sa mílim, ale myslím si že ani s WH to

nevie.

32:08:00: Konečne sa rozhýbal, S4m0 tam strieľa po ENEMY a N3tr3f1s trafí presne cez drevený panel ENEMY divné už.

34:49:41: Nevedel že tam môže isť hráč a to si myslím že bola náhoda na 30%, ale myslím si že sa to dá počítať. (Vyzeral to ako keby predmieril ale to sa stane každému).

35:25:66: Presne pár krát sa snažil predierovať ENEMY

To jest asi všetko.

5) PS: [PussyAngel][P]1[z]Z[e]R[i]A69 Prajem pekný zvyšok večera.

//edit by rlz : pekne vycasovane, chvalim

Admin CS 1.6
Akademik TS
[+] Výhody

hráč bol zabanovany thnx za nahlasenie