TheGames.cz

Přihlášení
Nick neznamý nahlasenie

Neviem či sa to považuje za cheat, ale na youtube to je popisaný ako cheat.

1) Nick: Neznámy (CHEAT podľa mňa)

2) SID: STEAM_0:1:419683683

3) http://leteckaposta.cz/739026409

4) V deme je vidiť že nemá žiadny nick a mám screnshoty že chce VAC a že má hack ZEROWARE aspoň to napísal. Neviem či to na VAC je ale BAN by asi dostať mal.

Žiadam o vyjadrenie ADMINOV a CHH. (Popripáde postup riešenia)

PREPAČTE ŽE OTRAVUJEM POČAS ZABAVÝ A SILVESTRA.

PRAJEM ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK.

kamo ty jsi jinej xddd tak alespon dostanu ban xddd ᅠjako vzhledem k tomu ze to je znak a nejprve admin musi napomenout at si zmenim nick xdd ale ok a navic VAC mas primo od valve a je automaticky pokud je server VACsecured a vzhledem k tomu ze thegames neni tak asi tezko dostanu vac navic kdyby byl se ani nepripojim 

Kolčeko ma pravdu =) ja dostal ban bedvôvodne za nick v ktorom boli znaky :) ale potom prišiel druhy admin a povedal že sa to nebanuje a že ti niekto napiše že ma "zeroware,AB,WH atď." neznamena že to ma :)

Admin CS 1.6

Ak meno hráča nebolo vidieť ani v konzoli ani v adminmenu dostal by upozornenie aby si ho zmenil alebo tam pridal niečo aby ho bolo vidieť.

Ak nemáš priamy dôkaz (demo) o tom že používal AB, WH nemôže za to dostať ban.

dekuji za vyjadreni nekoho inteligentniho

[+] Výhody

Nemyslim si, ze by to bolo vobec na upozornenie kedze ten nick je vidno stale, je tam znak ktory ukaze divnym pismom kedze CSko ho nedokaze zobrazit, ale v admin menu by sa ukazat mal. (a aj sa ukaze si myslim).. Zbytocne banovat, ci uz vobec hraca upozornovat za nieco, nepoviem keby tam mal nieco vulgarne, ale zakazovat hracom neviditelne nicky a podobne veci? To uz je blbost za mna.. :)

CheatHunter

Myslím že argnt to vysvetlil jasne.

LOCK