TheGames.cz

Přihlášení
[Zamítnuto] Admin | Jailbreak | L0m1s
[+] Výhody

Podmínky pro přijetí:

- Věk 15+ => 23
- Čistý VAC status => Ano
- Čisté jméno (Nemít pochybné bany a to i na cizích portálech) => Mám čísté jméno, bany nemám
- Funkční mikrofon => Mám
- Být inteligentní, slušný a zkušený. => Jsem a dokážu lidi zabavit.
- Neangažovat se v provozu na žádném herním portále, který má CS, MC, GTA či Rust servery. => Splňuji
- Mít nahráno na serveru alespoň 20hod. => Vzhledem k tomu, že nefungovalo hlstats, tak nemám nahráno, ale Jeyc0b mi řekl, že si můžu požádat i zkrz ten hlstats. Byla to chyba na jejich straně.

Vzor žádosti:

Nickname ve hře: L0m1s
Steam_ID: STEAM_0:1:208607920

Věk: 23

Server na který chci práva: Jailbreak

Zkušenosti: (popište zde, jak dlouho jste vykonávaly jaké funkce a případně vaše jiné schopnosti a zkušenosti) - alespoň 100 slov, bez vyjímky! Mohu vám říct, že jsem byl 2x Majitel portálu a 3x Admin takže není nutné se rozepisovat, protože tu pak psal portály, které zkrachovaly, ale já tu nechci dělat reklamu

Splňuji všechny podmínky: ANO/NE ANO

Odkaz na HLstats: Click

Hlavní Admin MC
Developer MC
TS3 Admin
[+] Výhody
Sponzor

Nemal by som sa sem vyjadrovať ale mal si byť Eventerom na MC a nechal si sa dobrovoľne odobrať s tím že si potom nadával na portál.

Edit by JeyC0b: Ohledně nadávek na portál jsme to spolu vyřešili

[+] Výhody

Ale chci se omluvit. Přehnal jsem to a jsem si vědom rizik co to pro mě znamená.

Přijměte, prosím, moji omluvu.

Vedení TheGames

Já bych podotkl, že co se týče Simonování, hráč má potenciál a umí dobře zabavit hráče, když trochu zapracuje na zkrácení kola. V tomto ohledu by to mohl být přínos.

[+] Výhody

Děkuju za tvůj ohlas TiTaaNe

Moc si toho vážím =)

[+] Výhody

Diky Nexine =)

Admin CS 1.6

Za mě krásně splňuješ podmínky, ale zarazila mě jedna nepěkná věc.. našel jsem ban, který ti byl udělen cca rok zpátky na jiném portálu s důvodem "Poškozování portálu", tento portál již neexistuje, ale i přes to bych byl rád kdybys nám to tu objasnil.

Screen banu

Nechci tady dělat dusno, viděl jsem tě na serveru a simonovat umíš, pravidla znáš, takže jinak nevidím problém.

[+] Výhody

Věc se má tak, že jsem byl Majitel a ten druhý Majitel mi odebral práva za nic a pak jsem dělal na jeho portálu neplechu. Bylo to ze srandy a on to věděl. Pak mu portál skončil a nestačil mi ban smazat.

Admin CS 1.6

Z důvodu tohoto banu se zdržím hlasování. Za mě je velké + vše co na serveru předvádíš, ale zárověň i velké - to, že nahoře je napsáno "- Čisté jméno (Nemít pochybné bany a to i na cizích portálech) => Mám čísté jméno, bany nemáma sám si musím dojít na to, že to tak úplná pravda není. Ať už byla nebo nebyla situace taková, jaká tvrdíš že byla, toto je za mě "pochybný ban". Vyšší si to nějak pořešte.

[+] Výhody

Nechápu proč mi mažete tento komentář když žadatel se může vyjadřovat ke své žádosti, aby mohl dodat nějaké informace co dotyčný admin potřebuje vědět?

Lock, hráč neumí počkat

A ano byly smazány odpovědi typu: Jak dlouho budu čekat, nehodlám čekat týden...

Edit2: Požádat si můžeš znovu za 14 dní