TheGames.cz

Přihlášení
[V řešení] Takový návrh pro vás

Ahojki, mám pro majitele webu takový nápad. Klidně at se k tomu ozve i vedení nebo admini.

Asi většina si všimla, že Jeycob je jaksi neaktivní a od července se tu nic nezměnilo (tím myslím to, že jsem si nějaké změny (ať už na foru nebo v csku) nevšiml, nebo jsou věci, které by se fakt už mohly přidat). Tak mě napadlo (nevím, jestli jako jediného), až bude džejkop někdy na netu, mohl dát ty samé pravomoce, jako má on, někomu spolehlivému, aby za něj mohl udělat nějaké úpravy na webu a serverov.

Například chat na foru by byl fakt dost potřeba a nějaké další pravidla ohledně spamu apod.

https://www.thegames.cz/forum/p945-dotaz/

https://www.thegames.cz/forum/p946-otazka/

Třeba tohle by se mohlo považovat za spam a mohli by se nato ptát chatu a nemusely by vzniknout tyhle témata. izi.

Potom za nějaké to upozornění by se uživateli sbíraly bodíky a za několik bodíků by mu byl účet zabanován.

Díky za pozornost, mějte se blaze :)

Honored Member
[+] Výhody
Sponzor

Csko by na starosť by mal dostať teraz Cs hlavný admin, má viac času, takže možno vyjdu nejaké novinky. Čo sa týka tých postov, je to v správnej sekcií a to forum tu je na to aby sa využívalo a ľudia sa obrátili na adminov keď potrebujú pomoc. Jakub je pracujúci človek ktorý nemá toľko času na venovanie sa niečomu menej potrébnemu ako je jeho práca, ale vždy keď má voľný čas, venuje sa aj portálu, samozrjme nedá sa to vždy pretože človek nie je robot.

"Csko by na starosť by mal dostať teraz Cs hlavný admin, má viac času, takže možno vyjdu nejaké novinky."

Dobře, super, csko jako takové hraju už jednou za týden, takže "nějaké" novinky mě moc nezajímají a ani jsem nato nenarážel, ale možná je někdo i po prázdninách aktivní, takže dobrá zpráva.

"Čo sa týka tých postov, je to v správnej sekcií a to forum tu je na to aby sa využívalo a ľudia sa obrátili na adminov keď potrebujú pomoc"

Neříkej :D Napsal jsi to úplně přesně, ale proč o tom zakládat vlákno, když se můžeš zeptat v chatboxu. Počkej. Nemůžeš, chatbox tu není :/ Jo, chatbox mají i jiné portály, takže asi proto ho tu nechcete, nebo nevím. V plánech má Jakub chatbox napsaný a je to asi jediná věc, která je opravdu potřeba pro tenhle portál. Lidi se tam můžou domluvit na gatheru, zeptat se, pobavit se o něčem a nemusí o tom být vlákno. Převážně si myslím, že topic jako takový je od toho, aby pomohl ostatním, když mají ten samý problém, ale když má někdo nějaký problém, mohl by se nato zeptat v chatboxu.

"Jakub je pracujúci človek ktorý nemá toľko času na venovanie sa niečomu menej potrébnemu ako je jeho práca, ale vždy keď má voľný čas, venuje sa aj portálu, samozrjme nedá sa to vždy pretože človek nie je robot."

Právě proto zakládám tenhle topic.

Majitel TheGames

To nevím jestli chatbox je zrovna nejlepší způsob na domlouvání gatheru, ale ok udělám ho a přidám, už je rozpracovaný, stačí ho jen dodělat.

Server Admin CS 1.6
Admin CS 1.6

Refresh.. 

Pro přidání odpovědi musíte být přihlášeni