TheGames.cz

Přihlášení
[Zamítnuto] Žádost o Cheathuntera na JailBreak / CeleronCZ
Účet zabanován
Příspěvky: 2
Registrován: 15.9. 2019

Ahoj!
Jmenuji se CeleronCZ, rád bych si požádal na JailBreak serverech o CheatHuntera

Nickname ve hře: CeleronCZ (někdy mařenka, jirka, okurka, atp)

Steam_ID: STEAM_0:1:515290789

Věk: 16

Server na který chci práva: JailBreak

Zkušenosti: Takže, začneme od začátku. Měl sem už za sebou 2 portály, 1 byl dost úspěšný, druhý neúspěšný. S Adminováním mám hodně velké zkušenosti, už od mých 12let jsem jezdil na non-steamu, a žádál si o práva, i když sem neměl steam, 1 mě vzal ruský server, kde sem přes googlu překladač jim poslal žádost v ruštině :-D Tááááááák, kdo by uměl azbuku že? Po té době jsem byl hrozně moc štastný, a koukal na nety na amxx příkazy atp. A  od té doby jedu takto, mám za sebou dost, a dost velké zkušenosti. 

Splňuji všechny podmínky: 
NE, pouze ale (1)

Něco málo o sobě: Ahoj, jmenuji se Daniel. Pocházím ze Slovenské republiky, ale v mých 5ti letech jsme se odstěhovali do Prahy, teda spíše Otec. Po nějaké době nás vzal do ČR, a od té doby tu žijeme. A máme výborný vztahy ze všemi, a hlavně já osobně s rodinou. Momentálně studuji obor IT, vždycky jsem chtěl být IT Specialista a umět s PC, atp.. Od narození jsem byl do toho ovšem blázen. Momentálně aktivně hraju Counter Strike 1.6, GTA V, SAMP, Minecraft, atp.. Ale nejvíc z toho spíše ten CS 1.6, a Minecraft. 24/7 se věnuji své holce, ale aktivní jsem, Zkrátka řečeno, nemám problém s aktivitou. Také se momentálně venuji také YouTubu, a grafice. Na youtubu mám pouhých cca     1,33k odběratelů. 

Proč zrovna ty bys měl byt zde cheathunter?: Tak myslím si, že jsem zcela dobrý favorit. Chci se také především podílet na chodě portálu, pomoc tam kde se dá, udržet kompromisy, a hlavně nevyvolávat konflikty, jako Admin jsem si hodně prožil těchto krizových chvílí, a  musím říct že je to fakt k pláči... Jaký jsou lidi .. Však vy víte, každopádně si myslím že můžu být i přínosem portálů, a dost mu pomoci, bud by to bylo propagací, či finanční částkou. Mám dobrý čich taky na cheaty, takže poznám zda je to legit, nebo werid.

Odkaz na HLstats: NEJDE

» PODMÍNKY PO  PŘIJETÍ:

- Věk 15+ (možná vyjímka) Splňuji - 16 let

- Čistý VAC status - Vysvětlení: No bohůžel, je tu 1 problém.. Dostal jsem VAC BAN, na CS 1.6 ani nevím z jakého důvodu.. Žádný hacky, skripty jsem neměl.. Ani nic co by pomohlo ve skillu, či hře. Klidně mi můžete prohledat počítač, to mi problém nedělá. Celou věc podávám k vysvětlení za co VAC Ban. Udájně jsem použil "K Pomoci Bunnyhopu něco" Když skáču kolečkem, mám myš když stisknete tlačítko, a zatočíte kolečkem, tak to kolečko se pořád točí než ho zastavím, ale pochybuji že by to bylo tímto...

- Čisté jméno (Nemít pochybné bany a to i na cizích portálech) Žádný MFK, nebo tvrdý ban nemám, jenom 2 od 2 portálů, a ten 1 byl FK na Vencu, byl jsem si 100% ujištěn že to FK nebyl, ale co sem dostal ban, jsem napsal vencovi na steam, došel semnou na tsko, a vše my vysvětlil, a taky pomohl ať si na to příště dávám velký bacha. Ten 2 byl za nadávky, když to ani nadávky nebyly.. Byl jsem na ZM serveru, kde jsem nabírál lidi, a asi vždy po 10ti minutách sem 2x napsal nábor, a jemu to přišlo jako nadávka, nebo nevím tomu Adminovy.. Prostě na tom portálu jsou Admini k ničemu, a dávájí bany pro nic za nic.. Ban byl na mute na 10minut.

- Funkční mikrofon - Splňuji

- Být inteligentní, slušný a zkušený - Splňuji

- Neangažovat se v provozu na žádném herním portále, který má CS, MC, GTA či Rust servery - Splňuji 

- Mít nahráno na serveru alespoň 10hod - Splňuji, možná i více hodin tam bude nahraných. 

Děkuji za přečtení, u mé žádosti. A snad nějakou tu šanci budu mít! :)

S Pozdravem, CeleronCZ.

Příspěvky: 49
Registrován: 16.8. 2018

V této době do teamu CHH nepřijímáme.

 

Důvod: aktivita serveru, dostatek adminů, minimum prohřešků

 

Navíc, nikde neni uvedeno že se CHH nabírá. CHH si vybírám z řád adminů

 

 

Edit by JeyC0b: + nedávná žádost na GS - https://www.gamesites.cz/forum/jailbreak-celeroncz-t212590.html