TheGames.cz

Přihlášení
[Zamietnuté]NÁBOR ADMIN /JB/AGAIN with origo CS1.6

Nickname ve hře: SenorFreezyy
Steam_ID:STEAM_0:0:94436172

Věk: 17(a 6 měsíců)

Server na který chci práva: JailBreak

Zkušenosti: Zkušenosti:Něco málo z adminování už znám ale jelikož nejsem dokonalý vím že se dokážu přiučit víc a víc.

Splňuji všechny podmínky: Ano

Něco málo o sobě: Ahoj jsem Lukáš chodím na Střední Odborné Učeliště Dačice, hodně často hraju na jailbreak serverech  do nedávna sem byl admin na jednom portálu ale jelikož jsme se moc neschodli byl sem vyhozen(né kvuli nějakému porušení pravidel nebo dokonce něco horšího),ale chci pokračovat dál,pomáhat,chránit,dostávat více zkušeností.Už jen s těto věty vyplívá já moc ven nechodím ale věřím že když bych byl přijat byl bych dobrý admin,a když už neztrávím moc času venku proč né u vás.

Proč zrovna ty bys měl byt zde admin?Chci pomáhat lidem,přiučit je co mohou a nemohou dělát co je správně a nesprávně, banovat hráče který se pokouší nějak kazit hru např:POUŽÍVAT SH,STRAFE apod.Hlavně si užívat hraní s hráčma na vašem portálu.

HLSTATS:Nefunguje

Honored Member

S tými farbami to moc nepreháňaj.

Do nedele budem doma, takže nebudem mať čas. Pridaj si ma na steame, tam sa mi v pondelok ozvi, mám na teba pár otázok, ak sa mi budú pozdávať tvoje odpovede pôjdeš k testom.

V riešení...

Honored Member

Steam z VAC banom.

Žiadosť zamietam.